Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Notikusi Ogres novada skolēnu pašpārvalžu sanāksme Foto

3.oktobrī Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra telpās norisinājās šajā mācību gadā pirmā Ogres novada skolēnu pašpārvalžu sanāksme, kurā piedalījās dalībnieki no 9 Ogres novada skolām, informē centra vadītāja Diāna Bartušauska.

 Semināru vadīja Latvijas Kultūras akadēmijas studente, Rīgas Skolēnu domes sabiedrisko attiecību vadītāja, projektu rakstītāja, pasākumu organizētāja, kā arī biedrības "Ārpus laika" dibinātāja Elīza Aizpore.


Seminārs tika uzsākts ar interesantām vērtību spēlēm, lai iepazītos ar dalībniekiem un sagatavotos darbam.


Mācību process tika organizēts darba grupās, kur katrs no dalībniekiem atklāja savas stiprās un vājās puses (kļūdas, izaicinājumus, prasmes, iemaņas un nākotnes vīzijas).


Katra darba grupa izvirzīja 5 būtiskas problēmas skolēnu pašpārvaldes darbā. Tās bija motivācijas trūkums, nesaliedētība, darba laika neplānošana, neatbilstoša darba vide un atmosfēra, nestrukturizēts komandas darbs. Šīm problēmām jaunieši meklēja dažādus risinājumus un uzklausīja ieteikumus.


Semināra noslēgumā tika uzklausītas skolēnu pašpārvalžu dalībnieku domas un idejas par turpmāko semināru saturu, kas varētu padarīt skolēnu pašpārvalžu sanāksmes lietderīgākas, interesantākas un izzinošākas, sniedzot tajās skolēniem nepieciešamās zināšanas un prasmes.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39833

2017. gada 4. oktobrī, 22:54, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet