Atgriezties pie raksta

Ogres jaunieši Helovīnu jau nosvinējuši Foto

Helovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars tiek svinēts naktī uz 1.novembri, bet Ogres novada Jauniešu Iniciatīvas centra (ONJIC) jauniešu rīkotais pasākums "Šausmu vakars Ogrē" notika aizvadītās  piektdienas vakarā.

Pasākumu "Šausmu vakars Ogrē" ONJIC apmeklēja ap piecdesmit dalībnieku.


Kā informē ONJIC dalībniece Gerda Vilciņa, tematiskajā seju apgleznošanas darbnīcā bērniem bija visdažādākās vēlmes - sākot ar parastu ķirbīša motīva uzlīmi uz vaiga līdz pat vampīriem, raganām un pat pašu izdomātām, oriģinālām idejām. Bērni varēja piedalīties arī ķirbju grebšanas darbnīcā. Šī tradīcija aizsākusies jau pavisam senos laikos, kad izgrebtos ķirbjos lika sveces, lai aizbiedētu ļaunos garus. Katram bērnam bija savas idejas, daži vēlējās darboties ar lielākajiem ķirbjiem, citiem labāk patika mazie. Arī paši mazākie ķipari kopīgi ar vecāku palīdzību izveidoja savas ķirbju sejiņas.


Savukārt blakus telpā norisinājās šausmu īsfilmu skatīšanās un popkorna baudīšana. Daži slēpās aiz jakām vai aizsedza acis ar plaukstām baidoties no filmu monstriem, citus filmas nemaz nebiedēja. Baisākos brīžos telpā bija dzirdami skaļi kliedzieni, bet pēc mirkļa visi jau atkal jautri smējās. Bērniem darbnīcās palīdzēja arī brīvprātīgas jaunietes no Spānijas un Itālijas, kuras darbojas Erasmus + projektā "Bērni un jaunieši PAR", kā arī visi ONJIC dalībnieki.


Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra vadītāja Diāna Bartušauska saka lielu paldies visiem ONJIC dalībniekiem (Anetei Ozolai, Rūdolfam Naumenko, Gerdai Vilciņai, Edijam Eleksim, Karlīnai Dommerei, Danielam Martinkensam, Egijai Žindulei, Marekam Putiriskim, kā arī, spāņu meitenēm Toņi, Cristinai un itālietei Nunzijai) par ieguldīto laiku, enerģiju un darbu pasākuma "Šausmu vakars Ogrē" organizēšanā.


"Man ir ļoti liels prieks, ka jaunieši neapjuka, nepadevās un īstenoja savu ieceri līdz galam. Viņus nesamulsināja ziņa, ka četras stundas pirms pasākuma pēkšņi bija jāmaina pasākuma norises vieta uz Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra telpām. Taču jaunieši bija apņēmības pilni četru dienu darbu izdarīt četrās stundās, saucot palīgā savus draugus un atbalstītājus (Evitu Ostrovsku, Jāni Pūgu, Esteri Vekmani). Man prieks, ka viņiem viss izdevās un pasākums nebija jāpārceļ. Par to liecināja dalībnieku priekpilnās acis un smaidīgās sejas. Liels paldies manām kolēģēm Zandai Tereško un Ingai Tabūnei, kuras varēja mani aizvietot manā prombūtnes laikā vadot, palīdzot un koordinējot jauniešus, organizējot šo pasākumu," saka Ogres novada Jauniešu centra vadītāja Diāna Bartušauska.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/40043

2017. gada 31. oktobrī, 00:08, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 14:47
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Tie oir dēmonu • 2017. gada 11. novembrī, 14:11
svētki. Varbūt vajag arī slepkavu svētkus un zagļu svētkus?
>zika • 2017. gada 3. novembrī, 12:54
Ja kāds grib kādus svētkus svinēt, lai svin, bet lai nebāžas man virsū ar savu svinēšanu. Lūk tā ir tolerance.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet