Atgriezties pie raksta

Pasniegtas Ogres novada Jauniešu Gada balvas Foto

Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē svinīgā pasākumā sveikti Ogres novada Jauniešu Gada balvas laureāti desmit nominācijās.

Šis gada ir īpašs, jo iesniegts rekordliels balvas pretendentu skaits – 84 pieteikumi, kurus izvērtēja žūrija.


Nominācijā "Ogres Gada jaunietis" balvu saņēma ogrēniete Alīna Anete Birnika – JAL līderu programmas dalībniece, jauniešu izaugsmes un uzņēmējdarbības potenciāla attīstības programmas "Izrāviens" idejas autore un īstenotāja.  


Par nominācijas "Gada jaunietis pagastos" uzvarētāju kļuva Ance Millere no Madlienas pagasta. Ance mācās Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skolā flautas spēli, dejo sporta un tautiskās dejas, organizē jauniešu aktivitātes ārpus stundām, piedalās radošajos konkursos literatūrā, vizuālajā mākslā un mūzikā.


Par Gada cilvēku jaunietim atzīta Madlienas vidusskolas kulturoloģijas un vēstures skolotāja Anita Jākobsone – personība, no kuras ikviens jaunietis gūst iedvesmu ikdienas darbam. Viņa katrā bērnā redz labās īpašības un talantus, kurus mudina pilnveidot un attīstīt.


Nominācijā "Jaunietis sabiedrībai" balvu ieguvis suntažnieks Dins Daniels Rudušs, kurš ir atsaucīgs, izpalīdzīgs un brīvprātīgi piedalās visos Suntažu pagasta pasākumos. Savukārt nominācijā "Jaunietis sev" atzinību izpelnījās Ketija Povha, kura mācās Madlienas vidusskolā, ir skolas pašpārvaldes prezidente, dzied Madlienas vidusskolas vokālajā ansamblī, dejo jauniešu deju kolektīvā "Daina", piedalās skatuves runas konkursos, sporta sacensībās un projektā "Esi līderis".  


Par Gada jauniešu biedrību/organizāciju kļuvusi biedrība "O_istaba", kurā jaunieši īstenojuši ziedojumu akcijas pensionāriem, trūcīgām ģimenēm, veikuši sabiedrisko darbu, sakopjot novada teritoriju, brīvprātīgo darbu, organizējot nometni diasporai, piedalījušies jaunatnes stratēģijas izstrādē.


Nominācijā "Jaunietis – skolotājs" balva piešķirta Naurim Neimanim, kurš sevi apliecinājis kā treneris, kurš prot izglītot, aizraut un ar savu piemēru motivēt jaunos Ogres novada orientieristus, palīdz viņiem izvirzīt un sasniegt mērķus, organizē nometnes un ir līdzās sacensībās.


Nominācijā "Jaunietis – uzņēmējs" uzvarējis madlienietis Artūrs Jākobsons, kurš uztur un attīsta savu bioloģisko saimniecību, semināros un apmācībās pilnveidotās zināšanas un prasmes nebaidās pielietot praksē.


Savukārt nominācijas "Jaunietis Latvijai" balvas saņēmēja godā nokļuvis Gatis Kondrāts, kurš veiksmīgi vada un koordinē biedrību "Street Warriors", organizē pasākumus, atbalsta jauniešus, vada treniņus Ogrē, popularizē ielu vingrošanas kustību.


Par Draudzīgāko uzņēmumu jauniešiem atzīta kafejnīca "Ezītis miglā". Pasākumā sumināts arī "Jauniešu lietu guru"  - Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes jaunatnes lietu speciālists Rinalds Rudzītis, kā arī Gada brīvprātīgie - Renārs Raubišķis un Rūdolfs Naumenko.


Balvas pasniedza Ogres novada pašvaldības domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sandra Grunte, Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Nikolajs Sapožņikovs, Ogres novada Bērnu un jauniešu centra vadītāja Irēna Ošiņa, Ogres Mākslas skolas direktore Astra Rubene, Ogres novada Kultūras centra Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītāja Dace Tribocka, soļotāja un olimpisko spēļu dalībniece Agnese Pastare.


Ogres novada "Jauniešu Gada balva 2017" ir Ogres BJC struktūrvienības, Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra, sadarbībā ar Jauniešu domi, organizēts pasākums, kurā īpaša uzmanība tiek pievērsta tām personām, organizācijām un notikumiem, kas 2016. un 2017. gadā visvairāk uzrunājuši Ogres novada jauniešus. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/40345

2017. gada 8. decembrī, 21:07, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 14:47
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Es • 2017. gada 9. decembrī, 01:00
Ļoti patika pasākums. Malaći, jaunieši!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet