Atgriezties pie raksta

Ogres jaunieši dodas pēc pieredzes uz Baldones vidusskolu Foto

6. janvārī 26 Ogres novada skolēnu pašpārvalžu pārstāvji devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Baldones vidusskolu, kur viņus ļoti laipni sagaidīja Baldones vidusskolas līdzpārvaldes dalībnieki un direktora vietniece audzināšanas jomā Indra Šmite.

Pie siltas tējas ar cepumiem, piparkūkām un vafelēm Ogres novada jaunieši varēja klausīties un skatīties Baldones vidusskolas līdzpārvaldes prezentācijā.


Kad jaunieši bija iepazinušies, sākās apmācības jauktajās darba grupās, kuras vadīja Baldones novada jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs. Ar interesantu metožu palīdzību, gandrīz kā caur rotaļām un spēlēm, jaunieši izspēlēja savas lomas skolu pašpārvaldes darbā, analizēja un diskutēja par tēmām: Kā veidot kolektīvu, kā to motivēt? Kā atpazīt līderi no vadītāja, ar ko tie atšķiras? Kā izvirzīt mērķi? Kā kļūt par "superkomandu?" Dalījās savā pozitīvajā pieredzē un ieguva jaunus kontaktus.


Pēc pusdienām jaunieši devās uz Baldones tuvumā esošo meža ieloku, kur atrodas Baldones Šmita teleskops, kas ir unikāls liela redzeslauka instruments, lielākais Baltijā un divpadsmitais lielākais šādas sistēmas teleskops pasaulē. Baldones observatorija ir vienīgā profesionālā observatorija Latvijā, kur nodarbojas ar novērojumiem optiskajā diapazonā. Šeit jaunieši pārbaudīja savas zināšanas, turpināja izglītoties un pilnveidot savas zināšanas par kosmosu, zvaigznēm un planētām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/40589

2018. gada 17. janvārī, 15:27, Jauniešiem
Diāna Bartušauska, Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra vadītāja

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet