Atgriezties pie raksta

Jauniešu biznesa ideju konkurss. GLS Ogre konference Pielikums

Pielikumi

Vēl līdz 10. februārim jauniešiem ir iespēja pieteikties biznesa ideju konkursā, lai bez maksas piedalītos Globālās vadības konferencē (Global Leadership Summit jeb GLS) "Vadi vietā, kur esi".

GLS Ogre vadības konference notiks 22. martā Ogres novada Kultūras centrā. Vadības konference Ogrē tiek rīkota otro gadu.


Pagājušā gada konferences dalībnieki augstu novērtēja iedvesmu un iedrošinājumu savai turpmākai darbībai. Mārcis Zanerips, konferences darba grupas vadītājs, Lūkas fonda padomes loceklis: "Mēs vēlamies iedrošināt un iedvesmot jauniešus savas izaugsmes un karjeras veidošanai. Līdz ar to, aicinām 9.-12. klašu skolēnus, profesionālas izglītības skolu audzēkņus piedalīties konkursā par labāko biznesa ideju. Pirmās piecas komandas varēs piedalīties konferencē bezmaksas". 


Lai piedalītos biznesa ideju konkursā, jauniešiem jāorganizē komanda un jāapstiprina sava līdzdalība līdz 10. februārim. Pieteikums uz īpašās veidlapas jānosūta elektroniski uz e-pastu: glsogre@gmail.com. Pēc līdzdalības apstiprinājuma saņemšanas biznesa ideja komandām jāiesniedz līdz 1. martam un rezultāti tiks paziņoti 14. martā. Vērtēšana ietver vairākus kritērijus: idejas oriģinalitāte, idejas apraksts un saprotamība, produkts/ pakalpojums (izaugsmes iespēja, dzīvotspēja, ieguvumi), ideja atbilst Ogres novada atpazīstamības veicināšanai, ideja ietver sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu un risina kādu sociālo problēmu vai rada labumu sabiedrībai. Maksimālais punktu skaits, ko katra komanda var iegūt ir 50. 


Mārcis Zanerips: "Ir ļoti svarīgi, ka mēs domājam par sava novada attīstību, atpazīstamību, un mēs esam sava novada patrioti, domājam par vērtībām ko nodosim nākamajām paaudzēm. Tādēļ papildus punktus iegūs komandas, kuru biznesa idejas izcels Ogres novada vai tuvāko reģionu unikalitāti. Otra iespēja saņemt papildus punktus ir ideja par sociālo uzņēmējdarbību. Tā kā no 1. aprīļa stājās spēkā likums par sociāliem uzņēmumiem, mums paveras iespēja vairāk pievērties dažādu jautājumu risināšanai, kas rada labumu sabiedrībai. Šī ir iespēja jauniešiem vairāk iedziļināties - ko tad nozīmē sociālā uzņēmējdarbība".


Konkursa rezultātus vērtēs komisija, kuras sastāvā būs pārstāvji no Ogres novada pašvaldības, Ogres uzņēmēju biedrības, Ogres Tūrisma uzņēmēju biedrības, Ogres novada jauniešu domes, Swedbank, Altum, Labdarības veikala HOPEN un GLS Ogre.


Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas pielikumā.


Global Leadership Summit vadības konference "Vadi vietā, kur esi" piedāvā iespēju mācīties no izcilākajiem vadītājiem pasaulē. Ar katru gadu pieaug GLS apmeklētāju skaits un to skaits ir sasniedzis 400 000 vadītāju visā pasaulē. GLS mērķis ir kristīgi domājošu vadītāju izaugsme visā pasaulē. Visus lektorus vieno izcilība un panākumi tajās jomās, par kurām viņi uzņēmušies atbildību un izvirzījuši konkrētu mērķi.


Konferenci organizē "Lūkas fonds" sadarbībā ar GLS Latvija un Willow Creek Association.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/40729

2018. gada 6. februārī, 11:30, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet