Atgriezties pie raksta

Pieci.lv personības aicina jauniešus mazāk cerēt un vairāk darīt Foto

16.februārī uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves norisinājās Ogres novada Jauniešu domes organizētais sarunu cikla "Cita patiesība" pirmais pasākums-diskusiju vakars ar Latvijas Radio 5 personībām Inesi Pučeku un Aleksi Vilciņu.

Pasākums tika veidots kā jautājumu un atbilžu šovs. Jautājumus uzdeva vakara vadītājs - Ogres novada Jauniešu domes dalībnieks Daniels Martinkens. Bez jautājumiem par Pieci.lv personību karjeras ceļu uz radio, darba ikdienu, nākotnes plāniem un mūziku izskanēja arī dažādi personīgi un filozofiski jautājumi par dzīvi, bailēm un uzskatiem.


I.Pučeka un A.Vilciņš piedalījās spēlēs, kurās bija gan jāattēlo dažādi valodas akcenti, gan precīzi jāzina arī dziesmu vārdi. Tāpat ikvienam apmeklētājam tika dota iespēja uzdot tieši sev interesējošu jautājumu.
 
A.Vilciņš aicināja jauniešus neatteikties no sava darba tikai tāpēc, ka tas nav atalgots, jo, iespējams, tieši tas ir pakāpiens, lai sasniegtu savu mērķi. Arī viņš skolas laikā aktīvi darbojies skolas radio, kas viņu aizveda līdz darbam Latvijas Radio 5. "Mazāk cerēt un vairāk darīt," novēlēja A. Vilciņš. Arī I.Pučeka piekrita kolēģim un uzsvēra, ka nekad nevajag darīt darbu, kas nepatīk, un aicināja darīt visu prieka un gandarījuma dēļ. I.Pučeka atklāja jauniešiem, ka viņas hobijs ir kāpšana kalnos.
 
Ikvienam bija iespēja nofotografēties ar iemīļotajām radio Pieci.lv personībām. Pasākumā piedalījās vairāk kā 30 jauniešu. Pasākumam varēja sekot arī neklātienē – tiešraidē sociālajā tīklā Facebook.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/40838

2018. gada 19. februārī, 11:20, Jauniešiem
wwww.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet