Atgriezties pie raksta

Jaunieši Starptautiskajā sieviešu dienā sveic Ogres pansionāta iemītnieces Foto

Ogres pansionātā aizritējis labdarības pasākums, kurā Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra (ONJIC) jaunieši un Ogres sākumskolas skolēni sagādāja pārsteigumu pansionāta sievietēm, informē ONJIC vadītāja Diāna Bartušauska.


 

"Tu esi sieviete un esi pelnījusi ziedus, tā vienkārši bez iemesla, tāpat…" Ar šādiem vārdiem 8. martā Ogres pansionātā Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra jaunieši kopā ar Ogres sākumskolas skolēniem Starptautiskajā sieviešu dienā sveica  pansionāta kundzes ar sarīkojuma dejām, dziesmām, I.Ziedoņa un O.Vācieša dzejas rindām, saksofona spēli un čella skaņdarbiem.


Pasākuma izskaņā jaunieši dāvināja pašdarinātas dāvaniņas, kuras senioriem kopjot, laistot un lolojot, izaugs pārsteigums uz Lieldienām. 


Pēc kopīgu dziesmu dziedāšanas, jaunieši uzklausīja senioru stāstus, iepazinās ar pansionāta dienas kārtību, aplūkoja viņu darinātos rokdarbus un viesojās pie tiem, kuri nevarēja atnākt uz koncertu.


Senioru sveikšana ir viena no ONJIC tradīcijām.


"Paldies par atsaucību, ieguldīto laiku, mīlestību un darbu, ar kādu gatavojāt dāvaniņas un sveicāt seniorus! Paldies Ogres novada Jauniešu domes prezidentei Anetei Ozolai, Danielam Martinkenam, Ancei Mesterei, Tomam Blumbergam, Karlīnai Kitijai Dommerei, Marijai Viktorijai Gavriļenko, Aleksejam Karpovam, Gerdai Vilciņai, Valērijai Vinokurovai un JIC darbiniecei Ingai Tabūnei. Kā arī lielu paldies sakām Ogres sākumskolas skolēniem Kristeram Prižavaitim un Sendijai Krastiņai no deju studijas "Triumfs", Ogres Mūzikas skolas audzēkņiem Dinai Dehtevičai un Robertam Puzerevskim," – teic D.Bartašauska. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/40996

2018. gada 10. martā, 09:30, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet