Atgriezties pie raksta

Noskaidroti jauniešu biznesa idejas konkursa uzvarētāji

Globālās vadības konference (Global Leadership Summit jeb GLS) "Vadi vietā, kur esi" šogad notiks 22.martā Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē uz skatuves.

Jauniešiem bija iespēja piedalīties konkursā ar savām biznesa idejām un saņemt bezmaksas ieejas kartes uz konferenci. Jauniešu biznesa ideju konkursa uzvarētāji: attīstības centrs "Progress", "Pasaku takas", "Cinīši", "Ogres puikas" un "Team Success". Konferences laikā komandām tiks paziņots par vēl kādām balvām. 


Konkursa rezultātus vērtēja komisija, kuras sastāvā bija pārstāvji no Ogres novada pašvaldības, Ogres uzņēmēju biedrības, Ogres Tūrisma uzņēmēju biedrības, Ogres novada jauniešu domes, "Swedbank", "Altum", labdarības veikala "Hopen" un GLS Ogre.


Konferences programmā būs divas izcilu ārvalstu vadītāju videolekcijas un divas intervijas ar vietējiem vadītājiem. Divas galvenās konferences tēmas būs komandas veidošana un radošums uzņēmējdarbībā. Par komandas veidošanu varēs ieklausīties ļoti pieredzējušā globālo kompāniju vadītājā Alanā Mulalī un basketbola profesionālī Artūrā Visockī-Rubenī. Savukārt par radošumu uzņēmējdarbībā stāstīs Frederiks Herēns un ogrēniešu ģimene Iveta Zāģere un Māris Bulats. Konferencē Māris un Iveta sola kādu pārsteigumu.


Par muzikālo noformējumu konferences laikā rūpēsies viens no labākajiem Latvijas saksofonistiem Artis Gāga un pianists, baritons Arvīds Keinis. Mūziķi no savas puses arī sola kādu muzikālu pārsteigumu.  


Biļetes uz konferenci var iegādāties Ogres novada Kultūras centra kasē un intrenetā šeit


Jauniešu un skolotāju līdzdalību GLS konferencē finansiāli atbalsta ONUB biedri "Miandum" un "Jauda Koks". 


Konferenci organizē "Lūkas fonds" sadarbībā ar GLS Latvija un "Willow Creek Association".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/41061

2018. gada 19. martā, 05:13, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet