Atgriezties pie raksta

Pašizaugsmes treneris Niks Jansons iedvesmo Ogres novada jauniešus Foto

27. martā Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centrā viesojās pašizaugsmes treneris, motivators Niks Jansons, kurš dalījās savā pieredzē ar 30 pārstāvjiem no Ogres novada izglītības iestāžu skolēnu pašpārvaldēm, informē Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra vadītāja Diāna Bartušauska.

Seminārā tika pārrunātas tēmas par mērķa izvirzīšanu un vīziju nākotnē, kā radīt pozitīvu spiedienu, lai veiktu nepieciešamās darbības, kā sastādīt motivējošus mērķus, kā atrast mentorus, kas var palīdzēt ar padomiem, kā risināt problēmas, kas radušās mērķa sasniegšanas procesā.


Niks Jansons mudināja jauniešus veidot savu dzīvi  kā māju, rūpīgi izplānojot un liekot stingrus pamatus, pielāgojoties esošajām situācijām, skaidri zinot "Kāpēc man to vajag?" Uzņemties 100% atbildību par visu notiekošo savā dzīvē, nepakļauties sabiedrības negatīvajam viedoklim, bet būt pārliecinātam par lietām, ko dari un kurp virzies.


Motivators Niks Jansons uzsvēra: "Lai iegūtu to, ko vēlies, tev jābūt tā vērtam."


Pēc semināra jaunieši varēja uzdot Nikam Jansonam jautājumus un klausīties viņa dzīvesstāstā Ogres novada Jauniešu domes rīkotajā sarunu ciklā "Cita patiesība".


Sakām paldies Nikam Jansonam, kurš varēja pie mums ierasties un visu dienu veltīt Ogres novada jauniešiem, dalīties ar savu pieredzi un zināšanām. Paldies, arī visiem Ogres novada skolu pašpārvalžu pārstāvjiem, kas atrada laiku un vēlēšanos apmeklēt šo semināru un visiem citiem jauniešiem, kas piedalījās sarunu ciklā "Cita patiesība".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/41141

2018. gada 28. martā, 14:34, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:07
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
ха ха • 2018. gada 29. martā, 07:10
Что за хрень?
... • 2018. gada 29. martā, 00:17
Pilnīgi piekrītu iepriekš minētajam

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet