Atgriezties pie raksta

Pasākumā "Pacel adrenalīna buras!" par jūru un sapņiem Foto

15.maijā plkst 17.30 Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centrā (Brīvības ielā 15) viesosies Latvijas Burāšanas mācību asociācijas (#LBMA) enerģiskās burātājas, kuras, reiz noticot savam sapnim un sekojot tam, šobrīd burā ne tikai tuvās un tālās jūrās, bet arī okeānos.

Vienas stundas laikā ogrēniete Ilona Skorobogatova kopā ar #JahtaSPANIEL komandas biedrēm Elīzu Annu Mellēnu un Jeļizavetu Ivanovu pārliecinās, ka burāt var ikviens, spītējot maldīgiem priekšstatiem par burāšanas ekskluzivitāti un pieejamību tikai ierobežotai sabiedrības daļai.


"Tas ir mūsu stāsts. Tas ir mūsu stāsts par jūru. Par tāljūru. Citam šķietami nesasniedzamu, bet mums… mums tik tuvu kā sāls garša uz lūpām. Tas ir mūsu stāsts par burāšanu. Par mūsu burāšanu… Tas ir mūsu stāsts par komandu. Par jahtas SPANIEL komandu. Par ikdienu, sadzīvi, savstarpējo raksturu mijiedarbību un sacensību disciplīnu. Gūtajām uzvarām un smagajiem zaudējumiem. Tas ir stāsts par sevis salaušanu un sevis atklāšanu no jauna. Tie ir mūsu sapņi. Mūsu emocijas. Mūsu saulrieti un saullēkti. Mūsu negaiss un bezvējš... Bet visam pāri – tā ir mīlestība. Mūsu mīlestība uz jūru. Uz tāljūru. Un uz jahtu SPANIEL ko saucam par mājām. Mīlestību uz komandu, kurus saucam par ģimeni... Tas ir mūsu sapnis, kuru lemts izsapņot nomodā. Sapnis, ko izsapņot spēj arī Tu… " 


 


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/41453

2018. gada 9. maijā, 00:30, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet