Atgriezties pie raksta

Ogrē tiekas skolēnu pašpārvalžu dalībnieki Foto

Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra telpās 10. maijā norisinājās šajā mācību gadā noslēdzošais Ogres novada skolēnu pašpārvalžu seminārs, informē Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra vadītāja Diāna Bartušauska.

Tajā piedalījās dalībnieki no 6 Ogres novada skolām. Semināru vadīja Ogres novada Jauniešu domes pārstāvji Toms Blumbergs un Aleksejs Karpovs. Jaunieši dalījās savā pieredzē par darbu Ogres novada Jauniešu domē, informēja par Jauniešu saeimas darbību un tās specifiku, kā arī organizēja interesantas saliedēšanās aktivitātes, lai iepazītos ar dalībniekiem.


Katra skola bija sagatavojusi atskaiti par šajā mācību gadā paveikto, analizēja neveiksmes, ieskicēja nākotnes plānus un dalījās ar saviem veiksmes stāstiem.


Seminārā jaunieši darba grupās diskutēja par nākamā mācību gada atklāšanas pasākumu un citiem aktuāliem jautājumiem, kas skar jauniešus Ogrē.


Noslēgumā tika uzklausītas skolēnu pašpārvalžu dalībnieku domas un idejas par nākamā mācību gada semināru saturu, kas varētu padarīt skolēnu pašpārvalžu sanāksmes lietderīgākas, interesantākas un izzinošas, sniedzot tajās skolēniem nepieciešamās zināšanas un prasmes.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/41474

2018. gada 10. maijā, 17:48, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet