Atgriezties pie raksta

23. maijā Ogrē būs tikšanās ar mūziķi Kārli Kazāku Pielikums

Pielikumi

Mācību gadu noslēdzot, ciemos pie Ogres novada jauniešiem 23. maijā plkst. 18.30 Ogres novada Bērnu un jauniešu centra 2.stāva zālē ieradīsies latviešu dziedātājs un komponists Kārlis Kazāks, lai piedalītos sarunu cikla "Cita patiesība" sezonas noslēguma pasākumā.

K.Kazāka debija mūzikā notika 1996.gadā grupas Dull Doll sastāvā. 2000. gadā K.Kazāks dibināja grupu Oceanfall. 2008.gadā izdeva savu pirmo solo albumu "Uz Manām Plaukstām". Šobrīd ir jau izdoti trīs albumi. 2012.gadā viņš bija viens no projekta "Velomūzika" dalībniekiem, kura ietvaros vairāki mūziķi ar velosipēdiem apceļoja Vidzemi, muzicējot visdažādākajās vietās.


2017.gada decembrī tirdzniecībā nonācis mūziķa K.Kazāka albums "Dzirdi balsis", kurā apkopotas septiņas dziesmas septiņās latviešu valodas izloksnēs. Mūziķis visas jaunā albuma dziesmas un to vārdus radījis dzīvojot katrā no paša izvēlētajām Latvijas vietām, ieklausoties vietējo cilvēku sarunās un izzinot attiecīgās izloksnes īpašo skanējumu un izcelsmi. Pēc šī piedzīvojuma tapis arī televīzijas raidījumu ciklā "Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku", kurā tiek stāstīts par kādu no mūziķa paša izvēlētām latviešu valodas izloksnēm, to runātājiem un par valodas pārvēršanos dziesmā.


K.Kazāks dalīsies ar savu dzīvesstāstu, pieredzi, domām. Ikviens interesents varēs uzdot arī sev interesējošus jautājumus.


Ieeja bez maksas. 


Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/41525

2018. gada 17. maijā, 11:21, Jauniešiem
Renārs Raubišķis, Ogres novada Jauniešu domes pārstāvis

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet