Atgriezties pie raksta

Jaunieši sagādā bērniem prieku labdarības akcijā Foto

Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centrs (ONJIC) kopā ar Ielu vingrošanas biedrību un šova komandu "Street Warriors" un pārstāvjiem no Ogres novada Jauniešu domes organizēja labdarības akciju "Bērni – mūsu nākotne", informē ONJIC darbiniece Inga Tabūne.

Pasākums, kurā piedalījās bērni no Ogres, Ogresgala un Ciemupes,  norisinājās Ogres Zilo kalnu bērnu rotaļu laukumā 1.jūnijā Starptautiskā Bērnu aizsardzības dienā. 


Bērniem bija iespēja piedalīties dažādās sporta aktivitātēs un prāta spēlēs. Radošajās darbnīcās bērni izgatavoja sev saulesbrilles un papīra rotaļu dzīvnieciņus, veidoja un viens otram dāvināja medaļas par veiksmīgu piedalīšanos aktivitātēs. Dalībnieki kopā veidoja apsveikumu Latvijas simtgadei zīmējot, savu plaukstu Latvijas kartes kontūrā un ierakstot tajā novēlējumu. 


Pasākuma organizatori saka lielu paldies SIA "Unilever Baltic LLC" par sarūpēto saldējumu, ko bērni varēja baudīt, dodoties uz pasākuma norises vietu, Ielu vingrošanas biedrībai un šova komandai "Street Wariors" dalībniekiem par iespēju trenēt līdzsvaru uz slackline (līdzsvara lentas), Ogres novada  Jauniešu domes pārstāvjiem par pasākuma vadīšanu un jaukajiem sejas apgleznojumiem, kā arī ONJIC centra darbiniekiem Laurai un Mārtiņam par izplānotajām aktivitātēm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/41648

2018. gada 4. jūnijā, 16:09, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

mamma • 2018. gada 4. jūnijā, 21:19
Paldies!Bērni atnākotmājās bija ļoti priecīgi par pasākumu.
paldies • 2018. gada 4. jūnijā, 18:25
par šo patiesi paldies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet