Atgriezties pie raksta

Aicina jauniešus pieteikties projektā par brīvprātīgo darbu

No 30. jūlija līdz 5.augustam viesu namā "Aļņi", Tīnūžu pagastā, notiks vairākas starptautiska projekta "Brīvprātīgais darbs – kā tilts starp cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un mūsdienu sabiedrību" aktivitātes.

Lai uzlabotu cilvēku ar īpašām vajadzībām iespēju pilntiesīgi iekļauties mūsdienu dzīves procesos, ir ļoti svarīgi attīstīt ilgtermiņa brīvprātīgā darba sistēmu, kura darbojas dažādu (sports, teātris, mūzika, deja u.c.) sociālās integrācijas pasākumu virzienā.


Aktivitātes vērstas uz brīvprātīgā darba sistēmas pilnveidi – radošā un jauniešiem saistošā veidā, veicinot jauniešu pieredzes apmaiņu, izpratni un zināšanas par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām katrā no projektā iesaistītajām dalībvalstīm. Projektā piedalīsies jaunieši no Latvijas, Ukrainas un Azerbaidžānas.


Projektā tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kuriem ir vēlme pašrealizēties, darboties, mācīties un iesaistīties dažādu sociālās integrācijas pasākumu organizēšanā un koordinēšanā.


Informāciju par dalību projektā (norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, e-pastu, tālruni, līdzšinējo brīvprātīgā darba pieredzi un trīs iemeslus, kāpēc vēlies piedalīties šajā projektā) sūtīt Zandai Vītolai, zandavi@inbox.lv. Tālr. + 371 29134421.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/41799

2018. gada 26. jūnijā, 15:18, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet