Atgriezties pie raksta

Ogres novada skolu jaunieši diskutē par aktuālām problēmām Foto

28. septembrī 30 aktīvi jaunieši no Ogres novada izglītības iestāžu pašpārvaldēm tikās seminārā Taurupes pamatskolā, informē Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra vadītāja Diāna Bartušauska.

Seminārā piedalījās jaunieši no Ogres 1. vidusskolas, Ogres sākumskolas, Ogresgala pamatskolas, Suntažu vidusskolas un Ķeipenes pamatskolas pašpārvaldēm. Savas skolu pašpārvaldes ar prezentācijām pārstāvēja arī jaunieši no Jaunogres vidusskolas, Ogres Valsts ģimnāzijas un Taurupes pamatskolas. 


Jaunieši dalījās pieredzē par pasākumiem, ko rīko skolās, ar pienākumu sadalījumu pašpārvaldē un parlamentā ar ko tie atšķiras, kā tiek izvēlēts pašpārvaldes prezidents, kādi ir prezidenta pienākumi un kā viņš veido savu darba grupu.


Mentore Ligita Millere jauniešus iepazīstināja ar mērķu plānošanas pamatprincipiem, motivāciju, sevis pilnveidošanu, pieredzi, pozitīvo domāšanu un 6 zelta likumiem. Pēc teorētiskās daļas jauniešiem bija jāveic praktiski uzdevumi, individuāli sastādot savu mērķu plānošanas karti.


Semināra noslēgumā jaunieši apmeklēja Taurupes vēstures un novadpētniecības muzeju, kurā varēja redzēt, dzirdēt un uzzināt vairāk par šo skaisto, rudens krāsām apvīto Ogres novada burvīgo vietu - Taurupi.


"Milzīgi lielu paldies sakām Taurupes pamatskolas skolotājai un Jauniešu akadēmijas "Pacel pasauli" mentorei Ligitai Millerei un Taurupes pamatskolas pašpārvaldes pārstāvjiem, kuri varēja mūs uzņemt pie sevis skolā, dalīties ar savu pieredzi un zināšanām. Paldies muzeja darbiniecei Intai Antonei par iedvesmojošu stāstījumu. Paldies arī visiem Ogres novada skolu pašpārvalžu pārstāvjiem, kuri atrada laiku un vēlēšanos apmeklēt šo semināru," saka D.Bartušauska.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/42391

2018. gada 2. oktobrī, 13:43, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

O jolle! • 2018. gada 4. oktobrī, 08:39
Visu problēmu problēma - mācīties vai nemācīties. Ja mācīsies, paliksi bezdarbniekos un nabags, ja nemācīsies, tiksi deputātos vai tapsi biznesmenis un būs turīgs.
• 2018. gada 4. oktobrī, 08:00
tas "pašpārvaldēnu" plezīrs ir briesmīgi nopietni ņemams ! :-)) Bērniem vēl nepielec, ka tā ir manipulācija ar iluzorisku varu pār pārējiem...
ne-interesanti • 2018. gada 4. oktobrī, 06:38
Tā jau Ogrenet problēma, ka spēju loğiski un saprotami izteikt domu nav sasnieguši.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet