Atgriezties pie raksta

Aicina pieteikt apbalvošanai aktīvākos novada jauniešus Pielikums

Pielikumi

Ogres novada Jauniešu-brīvprātīgo un pašpārvalžu aktīvistu apbalvošanas ceremonija ir Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra sadarbībā ar Jauniešu domi organizēts pasākums, kas norisināsies 7. decembrī plkst. 18 uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves.

Balvu pasniegšanas ceremonijā īpaša uzmanība tiks pievērsta tām personām, kuras 2018.gadā ir aktīvi piedalījušās sabiedriski brīvprātīgajā darbā, kā arī jaunieši, kuri ir visaktīvāk iesaistījušies savu skolu pašpārvalžu darbībā un ieguldījuši tajā savas zināšanas, darbu un enerģiju.


Pasākumā tiks apbalvoti Ogres novada skolu pašpārvalžu izvēlētie jaunieši-aktīvisti un brīvprātīgie, kuri ir visvairāk ieguldījuši savu brīvo laiku Ogres novada un Latvijas mēroga pasākumu tapšanā.


Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centrs un Jauniešu dome aicina Ogres novada skolu pašpārvaldes pieteikt savus pretendentus balvas saņemšanai līdz 30.novembrim elektroniski uz e-pastu: onjic@ogresnovads.lv, vai arī drukātā formā Ogres novada jauniešu iniciatīvas centrā, Brīvības iela 15, Ogrē.


Vairāk informācijas konkursu un pieteikšanos skatīt Nolikumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/42774

2018. gada 22. novembrī, 10:08, Jauniešiem
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

hm • 2018. gada 24. novembrī, 10:48
Hm. Pēc raksta var prast, ka tas ir tikai skolu jauniesiem. Vai ārpus skolas (19-25gadi) jaunieši neeksistē?
? • 2018. gada 22. novembrī, 11:01
apbalvo par aktīvismu vai par rezultātu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet