Atgriezties pie raksta

Otrdien tikšanās ar mūziķi un dziesmu autoru Ipstenu Kūnu

5. februārī plkst. 18 Ogres Teātra telpās, Ogres novada Kultūras centrā, norisināsies tikšanās ar repa mūziķi, dziesmu tekstu autoru, aktieri Artūru Jenotu jeb Ipstenu Kūnu.

"Rakstīt sāku vēl nesenajā 2009.gadā, kad, Latvijas hiphopa kultūras iedvesmots, sāku pievērst uzmanību tam, cik skaisti iespējams spēlēties un radīt ar latviešu valodu. 2014.gadā sāku apkopot līdz tam sarakstīto, lai izveidotu un izdotu pirmo studijas albumu, autobiogrāfisko darbu "Maska" (2015.). 2014.gada nogalē, cerībā atrādīt uzrakstīto un saņemt kritiku, sāku kāpt uz Poetry Latvia rīkotajām dzejas slamu skatuvēm. Pēc "Maska" izdošanas sāku strādāt pie nākamā albuma koncepta un satura izstrādes, 2017.gadā, sadarbībā ar reperi, mūziķi Milktune, izdodot savu pirmo dzejas albumu "Atmoda" (2017.). Pēc albuma izdošanas, iepazinos ar grupas Franco Franco solisti Elizabeti Vētru, ar kuru parrunājām par iespējamu sadarbību pie grupas pirmās dziesmas latviešu valodā. Kopā radījām dziesmu "Vadugunis", kura tapa ar AKKA/LAA atbalstu, dziesmu producēja Arstarulsmirus. 2018.gadā. sadarbojoties ar Milktune, Oriole un Margo, izdevu jaunu dzejas albumu "Zvēri" (2018.)," par sevi stāsta Ipstens Kūns.


Pasākums norisināsies pasākumu cikla "Cita patiesība" ietvaros, ko organizē Ogres novada Jauniešu doma sadarbībā ar Jauniešu iniciatīvas centru.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/43200

2019. gada 4. februārī, 18:36, Jauniešiem
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet