Atgriezties pie raksta

Mūziķis un dzejnieks Ipstens Kūns tiekas ar Ogres jauniešiem Foto

5. februārī pie Ogres novada jauniešiem sarunu ciklā "Cita patiesība" viesojās Artūrs Jenots, kurš plašāk zināms ar pseidonīmu Ipstens Kūns, lai iedvesmotu un motivētu jauniešus, pastāstot vairāk par sevi un savu radošu darbību, informē Ogres novada Jauniešu dome.

Artūrs ir aktīvs daudz un dažādās jomās. Raksta dzeju, aktīvi piedalās Latvijas hip-hopa dzīvē, dzīvo YouTube dzīvi , vada dažādus pasākumus un vienkārši bauda katru mirkli.


"Rakstīt sāku vēl nesenajā 2009.gadā, kad, Latvijas hiphopa kultūras iedvesmots, sāku pievērst uzmanību tam, cik skaisti iespējams spēlēties un radīt ar latviešu valodu. 2014.gadā sāku apkopot līdz tam sarakstīto, lai izveidotu un izdotu pirmo studijas albumu, autobiogrāfisko darbu "Maska". 2014.gada nogalē, cerībā atrādīt uzrakstīto un saņemt kritiku, sāku kāpt uz Poetry Latvia rīkotajām dzejas slamu skatuvēm. Pēc "Maska" izdošanas sāku strādāt pie nākamā albuma koncepta un satura izstrādes, 2017.gadā, sadarbībā ar reperi, mūziķi milktune, izdodot savu pirmo dzejas albumu "Atmoda". Pēc albuma izdošanas, iepazinos ar grupas Franco Franco solisti Elizabeti Vētru, ar kuru pārrunājām par iespējamu sadarbību pie grupas pirmās dziesmas latviešu valodā. Kopā radījām dziesmu "Vadugunis", kura tapa ar AKKA/LAA atbalstu, dziesmu producēja Arstarulsmirus. 2018.gadā. sadarbojoties ar milktune, Oriole un Margo, izdevu jaunu dzejas albumu "Zvēri", " par savu līdzšinējo darbību stāsta A.Jenots.


Pasākumu organizēja Ogres novada Jauniešu dome sadarbībā ar Jauniešu iniciatīvas centru.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/43222

2019. gada 7. februārī, 16:00, Jauniešiem
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet