Atgriezties pie raksta

Jaunieši iepriecina pansionāta "Ogre" iemītniekus Foto

Ogres novada Jauniešu domes jaunieši nu jau trešo gadu pēc kārtas pavasarī apciemo Ogres pansionāta seniorus, informē Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra vadītāja Diāna Bartušauska. 

Arī šogad 22. februārī jaunieši ar nelielu cienastu rokās, pašu izceptiem kēksiņiem, devās uz Ogres pansionātu, lai pavadītu kopā laiku ar senioriem - spēlējot galda spēles, risinot atjautības uzdevumus un uzklausot senioru dzīvesstāstus.


 Aiz loga spīdēja spoža pavasara saulīte un senioru sejās rotājās smaids. Viņi bija pozitīvi noskaņoti pēcpusdienu pavadīt jauniešu sabiedrībā. Kad galda spēles bija izspēlētas un atjautības uzdevumi atrisināti, seniori dalījās savā dzīves pieredzē. Stāstīja par grūtajiem kara gadiem, par skolas laikiem, par mīlestību, lepojās ar saviem bērniem un viņu sasniegumiem. Apsprieda arī politiku. Jauniešus patīkami pārsteidza 89 gadus vecā Lidijas kundze, kura citēja Aspazijas dzeju.


Seniori bija ļoti priecīgi, ka varēja sniegt padomus un atbildēt jauniešiem uz uzdotajiem jautājumiem. Kas ir mīlestība? Kāda ir mīlestība? Katram no klātesošajiem bija sava atbilde, taču jauniešiem visvairāk iepatikās ratiņkrēslā sēdošās sievietes atbilde: "Mīlestība - ir tik sarežģīta vai vienkārša, cik sarežģīts vai vienkāršs ir pats cilvēks."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/43354

2019. gada 27. februārī, 16:07, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 2019. gada 28. februārī, 02:32
Pēc bildēm nevar saprast, kur tie jaunieši ir.
ierosmei • 2019. gada 27. februārī, 17:31
citā reizē var ratiņkrēsliniekus izvest kādā aplī pa pilsētu, lai savām acīm redz, kā viss mainījies

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet