Atgriezties pie raksta

Ogres novada jaunieši gūst pieredzi izglītības iestāžu pašpārvalžu darbā Foto

9.aprīlī Ogres novada skolu pašpārvalžu aktīvie jaunieši devās uz Suntažu vidusskolu, lai viens otram nodotu savu uzkrāto pieredzi darbā ar skolu pašpārvaldi.

Mūs ļoti sirsnīgi un mīļi sagaidīja ar kafiju un kliņģeri Suntažu vidusskolas pašpārvaldes prezidents Artis Farins ar saviem pašpārvaldes biedriem, pašpārvaldes koordinatore, direktora vietniece ārpusklases darbā Gunta Būmeistare un skolas direktors Mārtiņš Leja. 


Jauniešus pozitīvi pārsteidza Suntažu vidusskolas direktors, kurš iepazīstināja ar skolu un aprunājās ar jauniešiem.


Apmācības norisinājās vienā no vecākajām Suntažu pils pagraba ēkām, kurā ierīkots ģimenes centrs. Jaunieši izspēlēja iepazīšanās spēles un sāka aktīvu darbu savu pašpārvalžu prezentēšanā. Iepazināmies ar Suntažu vidusskolas, Madlienas vidusskolas un Ogres Tehnikuma pašpārvalžu darbību.


Jaunieši uzzināja, ar ko atšķiras Ogres novada Jauniešu domes darbs no skolu pašpārvaldes darba. Jauniešu domes prezidente Annija Šķēle motivēja jauniešus "izkāpt no savas komforta zonas", nebaidīties kļūdīties un izvērtēt savu draugu loku.  


Pēc gardajām pusdienām jaunieši izzināja Suntažu pils vēsturi, apmeklējot pils muzeju un uzkāpjot pils tornī. Viens no interesantākajiem šīs dienas noslēguma uzdevumiem bija jauniešu orientēšanās. Pēc Suntažu vidusskolas evakuācijas plāna jauniešiem bija jāatrod kontrolpunkti un jāizpilda uzdevumi, lai varētu doties mājās.


Seminārā piedalījās Suntažu vidusskolas, Madlienas vidusskolas, Jaunogres vidusskolas, Ogres Valsts ģimnāzijas, Ogres 1. vidusskolas, Ogres tehnikuma un Ogres novada Jauniešu domes pārstāvji.


Paldies Suntažu vidusskolas pašpārvaldei, direktora vietniecei ārpusklases darbā Guntai Būmeistarei, skolas direktoram Mārtiņam Lejam par uzņemšanu savā skolā!


Informāciju sagatavoja Ogres novada Jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Diāna Bartušauska.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/43661

2019. gada 11. aprīlī, 16:49, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet