Atgriezties pie raksta

Jaunieši mācās no žurnālistes un politiķes Regīnas Luņovas-Ločmeles pieredzes Foto

30. aprīļa saulainajā pēcpusdienā Ogres Jauniešu iniciatīvu centrā pie jauniešiem sarunu ciklā "Cita patiesība" viesojās Regīna Ločmele-Luņova - 13.Saeimas deputāte, RISEBA vieslektore, kā arī bijusī TV un radio žurnāliste.

Sarunu cikla laikā R.Ločmele dalījās savā dzīves stāstā, sākot ar ieskatu ģimenes bagātīgajā vēsturē, dalījās arī ar stāstiem par dažādiem pārbaudījumiem bērnībā, savu izglītības ceļu, un karjeras izaugsmi žurnālistikas jomā, līdz pat atklāja šī brīža izvēli - kļūt par deputāti. 


Regīnas bagātīgā dzīves pieredze jauniešu atmiņās atstāja neskaitāmas dzīves atziņas. Regīna savā dzīves posmā nereti ir nonākusi pārbaudījuma situācijās, taču kā viņa pati saka:"Galvenais ir nenobīties!". Jauniešiem šī bija iespēja dzirdēt lieliskas personības dzīves pieredzi un padomus, gūt pozitīvas emocijas un iedvesmu turpmākajai dzīvei. 


 Informāciju sagatavoja Ogres novada Jauniešu domes pārstāve Nikola Grīnvalde

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/43809

2019. gada 3. maijā, 15:13, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Zilā kalna marta • 2019. gada 4. maijā, 07:33
Esi laikam stulbs un vēl stulbāks. Tā ir jauniešu pašu izvēle ar ko tikties.
ха ха • 2019. gada 4. maijā, 07:25
>>>zilais kalns:- У тебя сегодня страшный праздник. Не думай о Луневой, о хелмисе. У себя на хуторе дерни dzimtenīte un uzkod ar šņukuru. гы,гы.
zilais kalns • 2019. gada 3. maijā, 18:17
opā, Visu Latvijai it kā nacionāli noskaņotajam biedram Helmanim pietuvinātais portāls informē par nebūtisku tikšanos ar Saskaņas biedreni Luņovu, kvēlu Ņila atbalstītāju

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet