Atgriezties pie raksta

Vidusskolēnus no Ogres pilsētas un novada aicina pieteikties konferencei par jauniešu problēmām

Pandēmija un pulcēšanās ierobežojumi lielai sabiedrības daļai ir emocionāli smags laiks, kad saasinās daudzas problēmas. 

Lai mudinātu jauniešus nebaidīties runāt par savām problēmām un rast tām risinājumus, 24. februārī notiks neformāla un radoša tiešsaistes konference vidusskolēniem - "Rosinātava", kurā aicināti piedalīties jaunieši no Ogrespilsētas un novada. Konferences laikā tiks skartas tādas tēmas kā  vientulība, iekļaušanās vienaudžu vidū, mobings, depresija, izdegšana u.c. Konference būs skatāma “Rosinātava” Facebook lapā.


Šī būs jau trešā neformālā konference jauniešiem no visas Latvijas, taču pirmo reizi tā notiks tiešsaistes formātā. Šī gada konferences tēma ir “Bedre ceļā nav ceļa gals”. Tās laikā iedvesmojošas personības jeb Rosinātāji dalīsies savos pieredzes stāstos, kā stājušies pretī dažādām problēmām, ar ko ikdienā saskaras daudzi jaunieši, kā raduši sevī spēku tās atrisināt, un, kur guvuši palīdzību un atbalstu.


Konference "Rosinātava" būs sadalīta četros sarunu blokos: "Es ar visu netieku galā", "Kuššš, tikai nesaki nevienam", "Bāc, iebraucu grāvī" un "Es uzcēlu sev tiltu". Katrā no tiem iedvesmojošas personībasrunās par jauniešiem aktuālām tēmām. Rosinātājuvidū būs aktrise Dārta Daneviča, mūziķis, producents un dziedātājs Pēteris Upelnieks, kā arī Latvijas rallija braucējs Mārtiņš Sesks un daudzi citi. Kopumā jauniešu uzrunās 15Rosinātāji.


"Pusaudžu vecums lielai daļai nav emocionāli viegls dzīves posms, un šajā laikā daļa jauniešu jūtas vientuļi, nesaprasti un nepieņemti, tomēr ir svarīgi apzināties, ka ar savām problēmām, bailēm vai šaubām nav jāpaliek vienatnē, un, ka apkārt ir ļoti daudzi cilvēki, kuri arī ir gājuši tam cauri. Esam pārliecināti, ka Rosinātāju stāsti uzrunās jauniešus, turklāt priecājamies, ka konferences tiešsaistes formāts ļaus tajā piedalīties ikvienam vidusskolēnam, neatkarīgi no tā, kurā Latvijas vietā viņš dzīvo," stāsta konferences organizatoru komanda.


Neformālā konference "Rosinātava" tiek organizēta ar Biznesa augstskolas Turība atbalstu. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens vidusskolēns. Lai gan dalībnieku skaits nav ierobežots, interesenti tiek aicināti reģistrēties konferencei, jo tas sniegs iespēju iesaistīties diskusijās pasākuma laikā, kā arī piedalīties konkursos par balvām. Reģistrēties konferencei iespējams līdz 18. februārim, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU. Plašāku informāciju par pasākumu iespējams atrast mājaslapā www.rosinatava.lv, kā arī  Instagram kontā šeit: vai  Facebook lapā šeit: 


Informāciju sagatavoja: Anete Ušvile,"Rosinātava" mārketinga vadītāja

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/48920

14. janvārī, 10:03, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ofwto3232 • 15. janvārī, 00:47
хочeшь тpаxнyть краcивую дeвкy?! Oдинoкие и Замyжниe oчень xoтят ceкca, здесь дают в пoпy и бeрyт в pот, без дeнeг и обязательств, все aнoнимнo и беcплaтнo, можешь убeдиться cам ----- http://srt.vg/club
Bedre ceļā nav ceļa gals • 14. janvārī, 13:50
Ceļinieki sponsorē pasākumu? Bedres nav jāapspriež, bet jārūpējas, lai segums kvalitatīvs

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet