Atgriezties pie raksta

Ogres apkārtnes jauniešus aicina uz angļu valodas nometni

Lai jauniešiem būtu iespēja uzlabot savas angļu valodas prasmes, no 13.–18.jūlijam Suntažos notiks angļu valodas nometne "You Are Here" ("Tu esi šeit"), kurā pasniedzēji būs no Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV).

Nometnes laikā jaunieši piedalīsies angļu valodas nodarbībās, radošajās darbnīcās, sporta un citās aktivitātēs desmit amerikāņu pasniedzēju vadībā. Vajadzības gadījumā tiks nodrošināts arī tulkojums latviešu valodā.


Tāpat jauniešiem sešu dienu laikā būs iespēja iepazīt amerikāņu kultūru, iemācīties sastrādāties komandā, piedalīties amerikāņiem raksturīgās sporta aktivitātēs, piemēram, beisbolā, veidot teātra uzvedumus angļu valodā, kā arī iegūt jaunus gan vietējā, gan starptautiskā mēroga draugus un attīstīt komunikācijas spējas gan ar vienaudžiem, gan ar pieaugušajiem. Nometnes programma būs balstīta uz kristīgām pamatvērtībām. 


"Vasara ir laiks, kurā jauniešiem nav jāapmeklē mācību iestādes, tāpēc rodas daudz brīva laika. Vieni to izmanto darbam, citi nelietderīgās aktivitātēs. Nereti vasarās vecākiem pietrūkst laika, kuru ieguldīt savos bērnos. Savukārt jaunietis var izjust intelektuālās izaugsmes apstāšanos. Vasarā jauniešiem bieži vien trūkst motivācijas patstāvīgi mācīties. Šī nometne ir lieliska iespēja turpināt apgūt un praktizēt angļu valodu kopā ar cilvēkiem, kuriem tā ir dzimtā valoda. Aicinu ikvienu izmantot šo iespēju un laicīgi pieteikties gaidāmajai nometnei," stāsta viena no "You Are Here" organizatorēm labdarības veikala "Hopen" vadītāja Nita Gaile.


Angļu valodas nometne notiks Suntažu internātskolā, un to organizē jauniešu organizācijas "Bāka" un "Jauniešu Virzība" sadarbībā ar amerikāņu komandu no Indianas štata.


Nometnes organizēšanā ir iesaistījies labdarības veikals "Hopen", kurš regulāri atbalsta dažāda veida sabiedrībai labumu nesošus projektus. Maija mēnesī veikals organizēja akciju, kurā daļa no iegūtās peļņas tiks veltīta nometnes atbalstam. Šobrīd Latvijā ir atvērti divi "Hopen” veikali" – Ogrē, Skolas ielā 18 un Rīgā, Mazā Nometņu ielā 32.


Šajā nometnē ir aicināti piedalīties jaunieši no Ogres apkārtnes 14–18 gadu vecumā, veicot elektronisku reģistrāciju līdz 6.jūlijam. Vairāk informācija par pieteikšanos atrodama interneta adresē: facebook.com/ogrecamp vai zvanot pa tālruni 29622145. Dalības maksa ir 90 eiro, iekļaujot cenā gan gulēšanu Suntažu internātpamatskolā, gan ēdināšanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/32594

2015. gada 26. jūnijā, 06:41, Jauniešiem
Rolands Šuklins, nometnes "You Are Here" organizators

Jaunākie komentāri

A • 2015. gada 29. jūnijā, 09:07
"Bāka", šķiet, ir baptistu draudzē, nevis sekta...?
ir arī redzēts • 2015. gada 26. jūnijā, 23:32
Sargiet savus bērnus no visām šīm sektām, kuras mūsu pilsētā savairojušās īpaši lielā skaitā.
ir dzirdēts • 2015. gada 26. jūnijā, 12:24
par tām kristīgajām vērtībām. Angļu valoda te tikai pievilinājums, apakšā amerikāņu stila sektantiskas vērtības. Ka neattopaties vannā nokristīti!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet