Atgriezties pie raksta

Čenstohovas Dievmātes svētgleznas kopija Ogrē Foto

Otrdien, 31.jūlijā, Ogres sv. Meinarda Romas katoļu baznīca uz laiku kļuva par pieturas vietu Čenstohovas Dievmātes svētgleznas kopijas svētceļojumam akcijas "No okeāna līdz okeānam" laikā.


Latvijā Čenstohovas Dievmātes svētgleznas kopija tika atvesta 28.jūlijā un, apstājoties Daugavpilī, Aglonā, Gulbenē, Madonā, tā nokļuva Ogrē.


Ogres sv. Meinarda Romas katoļu baznīcas priesteris Andrejs Trapučka" "Nekāda īpaša reklāmas kampaņa par šo notikumu netika rīkota. Atnāca tie cilvēki, kuriem šis pasākums bija nozīmīgs".


Latvijā svētgleznas kopija būs apskatāma līdz 5.augustam. Rīgas Trīsvienības baznīca no šodienas būs pirmā no galvaspilsētas dievnamiem, kur to varēs aplūkot. Rīgas Trīsvienības baznīcā svētgleznas kopija būs apskatāma no pulksten 9 līdz 14, tālāk tās ceļš vedīs uz Rīgas Kristus Karaļa baznīcu un citiem dievnamiem.


Akcijas rīkotāji informē, ka tiek ņemti vērā ticīgo lūgumi, un iepriekšplānotajā maršrutā iespējamas izmaiņas. Tā 3.augusta, piektdienas, rītā gleznu varēs apskatīt un pie tās lūgties Rīgas pareizticīgo dievnamos.


Pēc Rīgas Čenstohovas Dievmātes svētgleznas kopija būs apskatāma Talsos, Ventspilī, Liepājā, Jelgavā un 5.augustā – Skaistkalnē, pie Lietuvas robežas.


Akcijas mērķis ir aicināt ticīgos lūgties dzīvības aizstāvības nodomā, par tradicionālo ģimeņu vērtību saglabāšanu un stiprināšanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/21012

2012. gada 1. augustā, 08:13, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet