Latviešu tautas tērpi Ogres Vēstures un mākslas muzejā Foto (1)

Šonakt, 00:00

Cilvēces kultūras mantojums sastāv gan no materiāliem, gan nemateriāliem elementiem, kuru ciešā mijiedarbība veido neatkārtojamas zīmes un struktūras, kas atspoguļo tautas dvēseli. Tā teikts vienā no daudzajiem informatīvajiem izstādes materiāliem, kas vēsta par mūsu tautas dvēseles pamatiem, kurus veido raksti, simboli, daba, dziesma un arī deja. 

Madlienas pagasta svētki jau šo sestdien (2)

Vakar, 08:25

20. jūlijā ikviens aicināts apmeklēt Madlienas pagasta svētkus. Svētki sāksies ar ziedu paklāja veidošanu, zemessardzes militāro parādi un pagasta svētku atklāšanu un sporta spēļu atklāšanu.

Muzejā pirmā "Mana Ogre sapņos un īstenībā" meistardarbnīca Foto (2)

13. jūlijā, 12:37

12. jūlijā Ogres Vēstures un mākslas muzejā tikās Ogres novada projektu konkursa "R.A.D.I. – Ogres novadam" atbalstītā projekta "Mana Ogre sapņos un īstenībā" īstenotāji – biedrība "Aspazija" un ieinteresētie cilvēki, kas vēlas piedalīties projektā.

Ogresgalā šovakar brīvdabas kino vakars (0)

13. jūlijā, 10:49

13.jūlijā plkst. 21.30 Ogresgala Tradīciju parkā norisināsies brīvdabas kino vakars. Tiks demonstrēta filma "Lote un pazudušie pūķi".

Gaidāma vadības maiņa Ogres Valsts ģimnāzijā (44)

11. jūlijā, 14:36

Ogres novada pašvaldības domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē 11. jūlijā tika izskatīts jautājums par Ogres Valsts ģimnāzijas (OVĢ) direktores Ainas Bērces atbrīvošanu no direktores amata. 

Ogrenet