Koncertspēle "Es šonakt būšu laimīgs!" Ogrē jau rīt (1)

Vakar, 15:38

TV personība Baiba Sipeniece-Gavare, kā arī mūziķi Uldis Marhilēvičs un Normunds Jakušonoks, ielūdz 29.martā plkst.19 uz Ogres novada Kultūras centru, kur būs skatāma koncertspēle "Es šonakt būšu laimīgs!".

Muzeja jaunieguvums – Sibīrijas piezīmju grāmatiņa Foto (0)

24. martā, 13:11

Ar martu Ogres Vēstures un mākslas muzejs aizsāk stāstu rubriku "Muzeja jaunieguvums". Tajā stāstīsim par īpašākajiem no priekšmetiem, ko muzejs pēdējā laikā ieguvis krājuma papildināšanai.

"Svilpastēm" izcili panākumi starptautiskā konkursā Polijā Foto (9)

22. martā, 18:47

No 17. līdz 19.martam Polijas pilsētā Belostokā norisinājās XXVI Starptautiskais vokālistu konkurss "Super Mikrofon Radia Jard", kurā Latviju pārstāvēja Ogres novada Kultūras centra bērnu vokālā studija "Svilpastes".

"E-prasmju nedēļa 2017" Ogres Centrālajā bibliotēkā (0)

22. martā, 16:30

Ogres Centrālā bibliotēka sadarbībā ar partneriem un atbalstītājiem "E-prasmju nedēļas 2017" ietvaros rīko vairākus informatīvos un izglītojošos pasākumus iedzīvotājiem.

Suntažos notiks sestais tautas muzikantu koncerts "Saspēlēsim?" (0)

22. martā, 14:08

1.aprīlī plkst.18 Suntažu kultūras nama zālē jau sesto reizi biedrības "Skaņumāja" un Latvijas Nacionālā kultūras centra rīkoto tradicionālo instrumentu spēles kursu audzēkņi koncertā rādīs apgūtās tautas instrumentu – ermoņiku, vijoļu un mandolīnu – spēles prasmes, informē LNKC sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Bika. 

Ogrenet