Ogres sākumskolā turpinās iniciatīva "Latvijas skolas soma" Foto (1)

13. decembrī, 15:15

2019./2020. mācību gadā  Ogres sākumskolā savu darbību iniciatīva "Latvijas skolas soma", kuras ietvaros skolēni ir apmeklējuši dažādus pasākumus, izglītojošas programmas un nodarbības, muzejus, kultūrvēsturiskus notikumus, apskates objektus u.c.

Ogres muzejā Ziemas saulgriežu sarīkojums "Ziemassvētki bluķi vilka..." (13)

12. decembrī, 00:33

Svētdien, 22. decembrī, plkst. 13.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā un tā teritorijā notiks ziemas saulgriežu sarīkojums "Ziemassvētki bluķi vilka..."

Ogresgala pamatskolā turpinās projekts individuālo kompetenču attīstībai (0)

11. decembrī, 15:55

Ogresgala pamatskola ir viena no tām četrām skolām novadā, kurā arī 2019./2020. mācību gadā tiek īstenots projekts "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai". Skolā ir pieejams pedagoga palīgs STEM mācību priekšmetos, robotikas un matemātisko spēju attīšanas nodarbības, kā arī logopēds un psihologs.

Ogres Mūzikas skola iepriecina bērnudārzu audzēkņus ar koncertu Foto (0)

11. decembrī, 14:04

10.decembrī Ogres Mūzikas skolā bija ļoti rosīgs rīts – Lielajā zālē notika divi koncerti, kurus apmeklēja aptuveni 400 bērni no vairākām Ogres pirmsskolas izglītības iestādēm.

Otrās Adventes koncerts Baptistu draudzes baznīcā Foto (2)

11. decembrī, 11:49

Svētdien, 8.decembrī, Baptistu draudzes baznīcā notika Otrās Adventes koncerts. Pirms koncerta klātesošos uzrunāja Ogres novada kultūras centra direktore Antra Purviņa un Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars. 

Ogrenet