Atgriezties pie raksta

Lady Gaga oficiālais DJ uz skatuves "Bermudā"

Jau šo sestdien, 28.jūlijā, par īpašu pārsteigumu saviem apmeklētājiem ir parūpējies naktsklubs "Bermuds". Savas eiropas turnejas ietvaros ar setu uzstāsies Lady Gaga ASV šovu pavadošais dīdžejs, Lil’ Wayne, Pitbull, Mary J.Blige un citu mākslinieku albumu menedžeris, globālās dīdžeju apvienības "Bum Squad" izveidotājs - DJ Latin Prince.


Piedalīsies arī pasaulē pazīstamais Latvijas DJ - DJ Ai-Va: viens no dažiem latviešu diskžokejiem, kurš reāli piedalās turnejās citur pasaulē - dīdījis deju grīdas Zviedrijā, Norvēģijā, Spānijā, Francijā, Somijā, Vācijā, Lielbritānijā, ASV un Kanādā. Viņš Oslo ir kā regulārs viesis diskžokeju hip hop klubos; kopš 2004.g. - Rīgas klubu dzīves monstra - Essential hip hop un modernajam R'n'B veltītās zāles rezidents; papildus kopš 2008.g. - kluba Pulkvedis rezidents.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/20957

2012. gada 26. jūlijā, 15:42, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vova • 2012. gada 27. jūlijā, 18:55
Aizver muti cūka, bermis labākais
Sarūgtinātā • 2012. gada 26. jūlijā, 23:39
Pārvietojoties pa Ogres ielām braukšus ar auto,velosipēdu vai kājām var kaklu un riteņus nolauzt.Cik ilgi tās pagaidu grūtības var turpināties?????Kur ir Ogres saimnieki????Dome domā tikai par savu labklājību?Aizbrauciet tepat līdz Ikšķilei un paskatieties kā tur ietves un ielas sakārto`Prieks braukt ar velosipediem! šeit laikam pārāk ilgi visi iesē'dējušies.Un uz kā sirdsapziņas notirgotā estrāde???

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet