Atgriezties pie raksta

Svētdien Ogrē Daugavpils teātra divas viesizrādes

Svētdien, 13.martā, Ogres Kultūras centra Lielajā zālē notiks Daugavpils teātra divas viesizrādes – izrāde bērniem "Trīs sivēntiņi un vilks Vilmārs" un aizraujoša komēdija "Ekstrasensa cīņa".

Plkst.14 izrāde "Trīs sivēntiņi un vilks Vilmārs" (rež. M.Korsiets) liks skatītājiem atcerēties iemīļoto pasaku, bet jau pavisam citās krāsās. Katram no sivēntiņiem ir savas prasmes. Nifs ir mākslinieks, kas aizrautīgi glezno uz spilveniem, krēsliem un autiņbiksītēm. Nufs ir virtuozs muzikants, kurš birsti spēj pārvērst par ģitāru, bet podus par bungām. Savukārt Nafs mīl būvēt smilšu pilis. "Trīs sivēntiņi un vilks Vilmārs" ir stāsts par ģimenes vērtībām, par ko arī liecina izrādes devīze: "Ir labi būt kopā, ir labi būt mājās". Ilgums – 1h.


Plkst.18 komēdija "Ekstrasensa cīņa" (rež. I.Lūsis), kas uzvesta pēc atzīta krievu dramaturga Vasīlija Sigareva darba "Melu detektors" motīviem. Galvenajā – hipnotizētāja – lomā Jānis Jarāns, laulātā pāra lomas atveido Ritvars Gailums un Kristīne Veinšteina. "Ekstrasensa cīņa" ir stāsts par pavisam vienkāršu ģimeni, par vīru un sievu, kuri ir pelēkās ikdienas, vispārējās neapmierinātības un sadzīves nogurdināti. Viņš slēpjas aiz avīžu atvērumiem un domā par iedzeršanu. Viņa mūždien īgna un ar kaut ko neapmierināta. Pēc kārtīgas iedzeršanas vīrs noslēpj naudu un gribēdams vairs nespēj atcerēties, kur to ir nolicis, līdz sieva, emociju vadīta, nolemj lūgt hipnotizētāja palīdzību. Bet, kurš to būtu domājis, ka šis brīnumu seanss atklās daudzus citus negaidītus jaunumus un pārsteigumus.


Biļetes uz Daugavpils teātra viesizrādēm iespējams iegādāties Ogres Kultūras centra kasē, "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv.


Biļešu cenas: "Trīs sivēntiņi un vilks Vilmārs" EUR 4, 5, "Ekstrasensa cīņa" – EUR 8.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/34939

2016. gada 9. martā, 15:31, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet