Atgriezties pie raksta

Riču ģimenes izcilais vijolnieks Kaspars Pudniks koncertā Ogrē

17.martā plkst.19 Ogres Kutūras centrā ar muzikāli izklaidējošu programmu "Latvietis - Kaislīgais" uzstāsies Riču ģimenes izcilais vijolnieks Kaspars Pudniks.

Muzikālajā šovā "Latvietis - Kaislīgais" būs lieliska iespēja beidzot izbaudīt Kaspara neatkārtojamo vijoļspēli, kas neatstāj vienaldzīgos, dēļ tikai viņam piemītošās ekspresīvās izpildīšanas manieres. Raimonds Pauls sauc viņu par Paganīnī un daudzi vijolnieki ir mēģnājuši atdarināt viņa spēles tehniku, taču nesekmīgi.


Cik zināms šis nav vienīgais instruments, kuru Kaspara izpildījumā varēs dzirdēt koncertā. Bez instrumentāliem priekšnesumiem, šovā paredzēti 7 dziesmu pirmatskaņojumi, kurus bez Kaspara izpildīs arī šova īpašie viesi (Gipsy show Dzheski Gloss un Agris Ričs ).


Humora cienītājiem arī tiks sava daļa izcilu priekšnesumu, jo Kaspars Pudniks bez humora nav iedomājams... Bet tie nav vienīgie pārsteigumi, kas sagaida Kaspara Pudnika muzikālā šova "Latvietis - Kaislīgais" viesus koncerta laikā.


Programmā tiks iekļauti arī nejauši izvēlēti koncerta skatītāji, kuriem būs jāsniedz priekšnesums bez sagatavošanās kopā ar mākslinieku uz skatuves.


Izcila režija, gadiem spodrināti talanti, dziesmu un instrumentālu skaņdarbu pirmatskaņojumi, īpašie šova viesmākslinieki, lielisks garastāvoklis un sirsnīga atmosfēra.


Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/34964

2016. gada 11. martā, 11:11, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Laimdota • 2016. gada 18. martā, 15:53
Paldies par emocijām bagāto,skanīgo un sirsnīgo koncertu!Arī latvieši ir kaislīgi un jestri!Esmu pārliecināta,ka Kaspara muzikālais sniegums spēja aizkustināt ikvienu klausītāju.
Ogres tante • 2016. gada 11. martā, 21:14
Nu beidzot, bus Ogre!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet