Atgriezties pie raksta

Filmas "Es esmu šeit" režisors viesosies Ogrē

17.martā plkst.19 Ogres Kultūras centra Lielajā zalē būs unikāla iespēja tikties ar filmas "Es esmu šeit" veidotājiem – režisoru Renāru Vimbu un galvenās sieviešu lomas tēlotāju aktrisi Elīnu Vasku.

Filma "Es esmu šeit" starptautiskajā Berlīnes kino festivālā jauniešu filmu konkursā ieguva galveno balvu – Kristāla lāci – un šobrīd uzsākusi ceļu pa Latvijas pilsētām.


Ogre ir viena no pirmajām, kur būs iespēja gan noskatīties filmu, gan tikties ar filmas veidotājiem klātienē. Pēc filmas seansa varēs uzdot jautājumus un iegūt plašāku informāciju par filmas tapšanas procesu un dalību konkursā.


Sakarā ar filmas veidotāju iespēju viesoties Ogrē 17.martā izsludināts filmas papildseanss, uz kuru biļetes var iegādāties OKC kasē, kā arī www.bilesuparadize.lv kasēs visā Latvijā. Biļešu cena no 2 – 4 eiro.


Uz 15.martu iegādātās biļetes derīgas arī 17.marta papildseansā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/34968

2016. gada 15. martā, 14:25, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

:) • 2016. gada 18. martā, 14:01
Paldies par īpašo iespēju satikt režisoru un aktrisi Ogrē! Prieks, ka ogrēniešiem bija daudz jautājumu. Nedaudz mulsināja daudzi tukšie sēdekļi zāles vidū vislabākajās vietās, jo filmas dienā biļetes varēja nopirkt tikai uz pašām rindu malām un zāles beigām. Bet izrādījās, ka šis tukšās vietas un rindas rezervētas īpašajiem cilvēkiem! Varēja jau atdot vienkāršajiem pilsētniekiem :)
Seja • 2016. gada 16. martā, 09:48
Biju - filma laba. Ieteikums kultūras namam nākošajam seansam - aizlīmējiet tās zilās gaismas uz skaļruņiem, jo spiež acīs skatītājiem. Un, vai tiešām nevar kaut ko ar skaņu izdarīt? Saprotu, ka nav piemērota telpas akustika priekš kino un aparatūra ir tāda kāda ir, bet brīžiem plēš pušu ausis.
Ūva • 2016. gada 15. martā, 19:19
Ogrenet, varbūt tomēr derētu dzēst "komentārus", kas dara kaunu pilsētai?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet