Atgriezties pie raksta

Ogrē uzstāsies Gruzijas dziesmu un deju ansamblis "Salkihno"

Pēc pērnā gada triumfa pēc daudzu skatītāju lūguma Latvijā atkal ierodas Gruzijas nopelniem bagātais kolektīvs – dziesmu un deju ansamblis "Salkhino".

20.oktobrī plkst.19 dziesmu un deju ansamblis uzstāsies arī Ogrē, Ogres kultūras centra Lielajā zālē. 


"Salkhino" – tie ir lieliski dejotāji, meistarīgi muzikanti un daudzbalsīgās dziedāšanas meistari. Ugunīga mūzika un dejas, noslēpumainas un majestātiskas sievietes-"gulbji", vīrišķīgi un karstasinīgi džigiti, emocionāls gruzīnu dziesmu izpildījums – tas viss jūs sagaida jaunajā programmā, ko ansambļa muzikālais vadītājs – nopelniem bagātais Gruzijas mākslinieks un Slavas ordeņa kavalieris Šalva Papiašvili sagatavojis tieši šim braucienam!


"Salkhino" jau ir priecējis skatītājus Francijā, Turcijā, Krievijā, Ukrainā, Armēnijā, Azerbaidžānā, Austrālijā, Itālijā, Grieķijā, Spānijā, Beļģijā, Šveicē un Holandē. Un tagad viņi atkal ierodas Latvijā, kuras mīlestību iekaroja pagājušajā gadā.  


Ansamblis "Salkhino" ir unikāls ar to, ka kolektīva mākslinieki ne tikai dejo, iekļaujot vissarežģītākos akrobātikas elementus, bet arī spēlē un dzied "dzīvajā", izmantojot slavenās gruzīnu daudzbalsīgās dziedāšanas tradīcijas. Šovs pārsteidz ar savu patiesumu un neparasti pozitīvo enerģiju. Skatītājiem ir garantētas divas stundas nepārtrauktas sajūsmas! Nepalaidiet garām iespēju pieskarties šī virtuozā koncerta maģijai!   


Biļešu cena EUR 12, 16, 18, 20, nopērkamas ONKC kasē un bilesuparadize.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/36840

2016. gada 9. oktobrī, 12:01, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet