Atgriezties pie raksta

Kaķītis Laķītis un citi "Brīnumskapja" varoņi atkal viesosies Ogrē

Populārākā un lielākā mūzikas, dejas un dzejas programma ģimenēm ar bērniem "Brīnumskapis" decembrī aicina uz Ziemassvētku izrādēm visā Latvijā.

"Brīnumskapja" varoņi, Kaķīša Laķīša vadībā, dosies ciemos pie saviem klausītājiem visā Latvijā, lai kopīgi nosvinētu Ziemassvētkus un atklātu mūzikas daudzpusīgumu, pārvēršot dziesmas bildēs un gleznās!


"Brīnumskapja" Dziesmu Grāmatas sestā lapaspuse ir atklājusi mākslu, kas sasaista dziesmas ar bildēm un otrādi – no katras bildes var radīt dziesmu. Zīmējot skolas solā vai omulīgi gleznojot mājās, katra bilde ir kā stāsts, kuru var pārvērst dziesmā. Un katru dziesmu var pārvērst bildē – stāsti mainās, taču atklāj tik lielo pasaules un mūzikas dažādību.


"Brīnumskapja Skolas" direktors Kaķītis Laķītis jautā un stāsta: "Vai zināji, ka katrai dziesmai ir sava bilde? Kā skanīga Ziemassvētku kartiņa, kas salocīta stāv uz apsveikumu galda visu svētku laiku, nedzirdami dungojot kādu skaistu melodiju, nu arī "Brīnumskapis" savas dziesmas ir uzzīmējis. Tās ir skanošās bildes! Redzi un dzirdi, kur lāči miegā un irbes sniegā, vientuļš mēness tievā diegā... Galvenie dziesmu gleznotāji noķellējušies līdz matu galiņiem, gatavi jaunajai programmai. Tur arī es – Kaķītis Laķītis –, kurš iededz koncerta svecītes, lai labāk redz skaisto Malvīni, mūzikas skolotāju Andri un Komponistu. Turpat arī trakulīgie Tantiņš un Rasiņš, kas ar zilimelnām negaisa mākoņa krāsām apzīmējuši "Brīnumskapja" bungas un deju skolotāja Kode, kas to vien dzied: "Ja varētu būt putniņš..." Tā arī šajos Ziemassvētkos – "Brīnumskapī" katrs savu dzīvi dzīvo".


Tas viss jau tepat decembrī un lielākajās Latvijas pilsētās, koncertzālēs un kultūras namos!


Tiekamies koncertos: 04.12. plkst.16 Ogres Kultūras centrā, 10.12. plkst.12 koncertzālē "Valmiera", 11.12. plkst.12 Ropažu kultūras centrā, 17.12. plkst.16 Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars", 18.12. plkst.16 Ādažu kultūras centrā, 22.12. plkst.18 Jelgavas kultūras namā, 26.12. plkst.12 un 15 Dzelzceļa muzejā Rīgā, 28.12. plkst.16 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" un 30.12. plkst.12 Limbažu kultūras namā.


"Brīnumskapī" mīt Ingus Ulmanis, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Karīna Tropa, Roberts Rasa, Anrijs Grinbergs un Egija Abaroviča.


Bērniem biļetes jāiegādājas no 4 gadu vecuma.


Biļetes nopērkamas www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/37080

2016. gada 7. novembrī, 08:23, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ilga • 2016. gada 7. novembrī, 22:02
Kādēļ otro gadu Ogrē nav izrādes Sniegbaltītes skola? Ļoti gaidam!
aija • 2016. gada 7. novembrī, 15:29
Supper.jau sen gaidījām

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet