Atgriezties pie raksta

Muzejā stāstījums "Indija – saikne cauri gadsimtiem" Foto

Šodien plkst.18 Ogres Vēstures un mākslas muzejā ogrēnietis Gatis Čonka, kurš pēc ilgiem pasaules ceļojumiem atgriezies Latvijā, aicina visus, kam tuvs ir ceļotāja un meklētāja gars, uz aizraujošo piedzīvojumu stāstu par Indiju.

Ir pagājuši daudzi gadi kopš 18 gadīgais topošais mežsargs Gatis Čonka pirmo reizi pameta Latviju, pameta mācības un devās pasaulē. Tolaik viņš zināja vien to, ka nevēlas savu dzīvi ierāmēt nosaukumā "darbs–mājas–televizors". Pusotrs gads Amerikā, Kolorādo kalnos, izrādījās ir tikai viņa sākums pasaules apceļošanas un sevis izziņas stāstam.


Lai gan 36 gadus vecā Gata Čonkas stāstu arsenālā varētu būt daudzas pasaules valstis, kurās viņš uzturējies, strādājis, dzīvojis, šoreiz Gatis stāstīs par Indiju. Varbūt tāpēc, ka 16 gadus viņš centīgi studējis tās kultūru, vērtības, bijis gids Indijas ziemeļos un ir jogas skolotājs un ar šo valsti viņu saista īpašas attiecības.


G.Čonkas stāstījums būs turpinājums Ogres Vēstures un mākslas muzeja pagājušajā gadā aizsāktajam ciklam "Ogrēnieši ceļo". Šis būs pēdējais pasākums, kas notiks līdzšinējās muzeja telpās, Ogrē, Brīvības ielā 15.


Aicināti visi interesenti.


Ieeja pasākumā – bez maksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/37648

2017. gada 13. janvārī, 09:01, Kultūra un izglītība
Gunta Šmidre, Ogres Vēstures un mākslas muzeja informācijas speciāliste

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet