Atgriezties pie raksta

Simboliski atklāj topošo Ogres kino – teātra zāli Foto Video

Pirmajā aprīlī Ogres novada Kultūras centrā notika īpaša Ogres Tautas teātra labdarības izrāde "Cik svarīgi būt nopietnam", pēc kuras teātra cilvēki un Ogres novada Kultūras centra vadība simboliski atklāja topošo Ogres kino – teātra zāli.

Izrādes skatītāji un aktieri devās uz kaimiņos esošajām kādreizējām Ogres Vēstures un mākslas muzeja (OVMM) telpām, kur ar saukli "Ogre, te būs kino teātris!" simboliski atvēra durvis topošajai Ogres kino – teātra zālei, kur turpmāk būs arī OTT jaunā mājvieta. 


OTT papildus izrāde "Cik svarīgi būt nopietnam" tika organizēta, lai iesaistītu iedzīvotājus jaunās zāles izveidē – no biļetēm ieņemtos līdzekļus paredzēts novirzīt jaunās teātra un kino zāles labiekārtošanai. Pēc izrādes ar skanīgām dziesmām notika simboliska atslēgu nodošana OTT, kas turpmāk mājos jaunajā teātra – kino zālē.


"Šis brīdis ir īpašs, un jūs esat īpaši! Pirmie, kuri viesojas topošajā Teātra zālē Ogrē. Un jūs būsiet pirmie pirmās izrādes skatītāji jaunajā Ogres Teātra zālē!" ielūgumu ar šādiem vārdiem "uz izrādi, kas top" saņēma ikviens pasākuma viesis. 


Jaunatklātā zāle būs daudzfunkcionāla – bez teātra un kino šeit paredzēti arī mazāka formāta koncerti un semināri.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/38386

2017. gada 7. aprīlī, 09:47, Kultūra un izglītība
Dzintra Dzene, "Ogres Vēstis Visiem"

Jaunākie komentāri

ddd • 2017. gada 10. aprīlī, 14:19
Ja tev pašam no savas žults slikti nepaliek, pažēlo, lūdzu, citus...
Edvīns • 2017. gada 10. aprīlī, 12:37
A kur pazudis mūsu ģēnijs - dzejnieks, komponists, orators, šovu meistars, dziedātājs utt. Tikai par viņu jābalso, par mūsu glābēju. Dievs mums devis tādu svētlaimi.
? • 2017. gada 8. aprīlī, 23:10
Caurkrituša aktierīša benefice?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet