Atgriezties pie raksta

Ogrē Lieldienas svin ar dziesmām, dančiem un radošām aktivitātēm Foto

Par Lieldienu svinēšanas centrālo vietu šodien kļuva Ogres novada Kultūras centrs (ONKC), kurā ikviens varēja izjust svētku noskaņu un radoši izpausties.

Lieldienu svinību ieskaņā visi pulcējās uz koncertu ONKC Lielajā zālē, jo laika prognoze bija pārāk neiepriecinoša, lai svētku pasākumi norisinātos brīvā dabā.


Kamēr laukā lidinājās retas sniega pārslas, uz Lielās zāles skatuves skanēja dziesmas par sauli un pavasari, kā arī tika izdejotas dzīvespriecīgas dejas.


Skatītāji ar aplausiem uzņēma koncerta dalībniekus: vokālo studiju "Svilpastes",  deju studijas "Pīlādzītis" un "Teixma".


Pēc koncerta bērni kopā ar vecākiem iesaistījās dažādās aktivitātēs, kuras organizēja ONKC sadarbībā ar Ogres Mākslas skolu un biedrību "Dzīvā ideja". Radošajās darbnīcās ONKC Izstāžu zālē varēja zīmēt, izgatavot Lieldienu dekorus, kopā ar Lieldienu zaķi iet rotaļās, piedalīties olu ripināšanā un olu kaujās.


Lieldienās apmeklētājus gaidīja arī Ogres Vēstures un mākslas muzejs, kur mākslinieces Līvas Kaprāles vadībā varēja izgatavot neplīstošas olas no filca, dekorus no krāsaina papīra un kokteiļu salmiņiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/38456

16. aprīlī, 15:34, Kultūra
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Kriksim • 20. aprīlī, 19:26
Laikam kādu čaumalu tomēr noriji un kaut kur ieķērās, ja jau tā visus par šūpolēm pamācīt gribas. Mēs arī izsūpojāmies uz nebēdu blakus pilsētās un arī bez informācijas par Tavām sasistajām, apēstajām un sagremotajām olām jūtamies labi!
milzi milzi • 19. aprīlī, 21:56
Gaidam milzi nākamgad!
lasītājiem • 19. aprīlī, 21:44
Nemot vērā visu viedokļus un izvelkot vidējo - šūpoles nahren centrā. Un pareizi vien ir! Stefanio

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet