Atgriezties pie raksta

« Ogrē Lieldienas svin ar dziesmām, dančiem un radošām aktivitātēm Foto

16. aprīlī, 15:34, Kultūra
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Kriksim • 20. aprīlī, 19:26
Laikam kādu čaumalu tomēr noriji un kaut kur ieķērās, ja jau tā visus par šūpolēm pamācīt gribas. Mēs arī izsūpojāmies uz nebēdu blakus pilsētās un arī bez informācijas par Tavām sasistajām, apēstajām un sagremotajām olām jūtamies labi!
milzi milzi • 19. aprīlī, 21:56
Gaidam milzi nākamgad!
lasītājiem • 19. aprīlī, 21:44
Nemot vērā visu viedokļus un izvelkot vidējo - šūpoles nahren centrā. Un pareizi vien ir! Stefanio
Asnāte • 19. aprīlī, 16:00
Varēja jau gan uz Lieldienām uzvest un beidzot parādīt tautai ģeniālā komponista slaveno mūziklu "Zilo kalnu milzis". Naudiņa, un ne maza, izcilajam tā radītājam tika samaksātā, bet galu galā "čiks" vien ir...Nu tā dzīvojam, ejam tik uz vēlēšanām un vēlējam.
kriksis to kriksim 00:21 • 19. aprīlī, 11:47
Nu tad tagad gaudies veselu gadu par tām šūpolēm. Ej pie vadības un raksti sūdzību. Tas, ka šogad nebija šūpoles ir dzīve apstājusies? Nu nebija tās šūpoles. Nākošgad būs. Man par olām cepiens bija labs - apēdu. Bija garšīgi, bet tu vari tupēt uz savas bēdu čupas par šūpolēm.
Vairai • 19. aprīlī, 07:28
visu laiku bērni šūpojās , t.sk. arī Lieldienās - un nekas - ir izauguši. Tagadējie bērni tiek pielīdzināti kaut kādiem muļķīšiem un nepieskaitāmiem - šūpoties nedrīkst, jo sasitīsies, suņa sūdu no čiekura neatšķir, paskatīties uz viņiem nevar, jo nedod Dievs, kāds iedomāsies, ka pieaugušais ir pedofils, rūpju pārņemtās mātes skrien no priekšas un pakaļas ar spilveniem - attopieties un neaudziniet mīkstčauļus un nevarīšus! Ja bērnam visu laiku atgādina, ka viņš ir mazs un neko nedrīkst darīt, jo sasitīsies, tad tāds arī no viņa izaugs pieaugušais.
Kriksim • 19. aprīlī, 00:21
Nu ko pats iecepies par savu saplīsušo olu? Vienmēr kādam kaut kas nepatiks, bet Tavu olu un šūpoles grūti salīdzināt. Neinteresē tā Tava ola, bet šūpoles var uzstādīt arī stabili, nevis novākt pavisam. Nez kāpēc visās pilsētās centros tās cenšas uzstādīt un arī Ogrē citus gadus bija. Un bija labi! Paldies par atmiņām!
tu • 18. aprīlī, 22:16
Pats biji izmiris...
es • 18. aprīlī, 21:19
Ogre Lieldienās bija izmirusi....
kriksis • 18. aprīlī, 17:03
Kādam mūžīgi kaut kas nepatiks... Ko jūs tur iecepāties uz tām šūpolēm. Tak aizejiet uz bernu laukumu un izšūpājaties no sirds patikas. Tapec jau nav jākritizē. Nu nebija šoreiz šūpoles, liela bēda. Mani gan apmierināja tas, jo, nu nebija stabilas tās šūpoles, reizēm auksts pārskrēja, skatoties, ka uz tām šūpojas. Tacu, paldies pasakuma organizētājiem! Skaists koncerts, sirsnīgs zaķis un jautras aktivitātes bija. Paldies tiem jauniešiem, kas tās vadīja. Arī radošās darbnīcas bija interesantas. Tik daudz mans mazais iemācījās un ieguva. Vēl visu vakaru runāja par darbiņiem! Un vel tā orientēšanās un olu kauja. Žēl, ka mums tomēr saplīsa ola, bet tomēr, mums diena bija bagāta! Vēlreiz paldies!!!
Labais • 18. aprīlī, 16:32
Kopumā bija ļoti pozitīvs pasākums ģimenēm. Bērni piedalījās stafetēs un radošajās darbnīcās. Vislabāk man patika olu kaujas, kas bija interesanti. Protams, bērniem visvairāk patika zaķis.
Lieldiena • 18. aprīlī, 16:12
Man gan patika šogad Lieldienu pasākums. Bija padomāts par visiem. Visapkārt bija tāda miera un sirsnības sajūta. Visi tādi draudzīgi. Mēs ģimene kopā skrējam stafeti, sen tā nebijām laiku kopā pavadījuši. Visu to labāko organizatoriem.. ;)
vaira • 18. aprīlī, 16:12
Šūpoles tikai rada traumatismu. Mūsu bērni rātni nemāk šūpoties. Pagājušo gad ar šausmām skatījos, kā tie bērni šūpojas! Daudz labāk, ka nebija, jo man kā māmiņai nebija lieku uztraukumu. Izbaudījām visu siltās telpās.
Saulīte • 18. aprīlī, 15:36
Šogad bijām Ciemupē' ,tur gan viss bija _ rotaļas ,olu risināšanā,grandiozas šūpoles! Liels paldies!
Zaiga • 18. aprīlī, 14:08
Šūpoles riktīgi trūka :( bet muzejā gan bij itin jauki un piedāvātas nodarbes dažādām spējām un vecumiem, prieks, ka šī iestāde, par spīti ekspozīcijas trūkumam, var iesaistīties pilsētas aktivitātēs un piedāvāt kvalitatīvu izklaidi :)
:) • 18. aprīlī, 12:38
gribēju pašūpoties - bet neatradu šūpoles. pagājušo gad gāju uz rimi, bet šogad nekā arī tur.
? • 18. aprīlī, 11:44
Un pats ar ko biji pārņemts?
? • 18. aprīlī, 11:33
nez ar ko gan bija pārņemti mūsu kultūras censoņi. ka nebija padomāts par šūpolēm?
Helmis garantē Antrai ievēlēšanu? • 18. aprīlī, 11:23
Interesanti gan, lai Antra Purviņa iesēstos Tamanes vietā viņai no sākuma ir jābūt ievēlētai. Tad Helmanis var garantēt , ka Purviņa tiks ievēlēta? Kāpēc tāda pārliecība? Ja tomēr neievēl? Ko tad? Cik tad vietas NA un Zemnieku sarakstam plāno Helmanis? Domāju, ka garantēta ievēlēšana ir tikai diviem :pašam Helamanim un Širovam. Par pārējiem vēl neziņa.
Kur šūpoles? • 18. aprīlī, 11:14
Ogrē lieldienas svin, bet ogrēnieši brauc uz tuvākajām pilsētām šūpoties. Labi, ka tepat Ikšķilē centrā bija lielās sūpoles. Bija jauki pagājšgad, kad visi ogrēnieši varēja pie Kultūras centra izšupoties.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet