Atgriezties pie raksta

Zilajos kalnos uzņemts jauns mūzikas video klips Video

Latviešu dziedātājs, dziesmu autors, komponists, producents un multi-instrumentālists Mo Aspen (īstajā vārdā Modris Apse) laidis klajā jaunu dziesmu "Ģeodēzists" un dabas parkā "Zilie kalni" uzņemtu skaņdarba video klipu, informē mūziķa pārstāvji.

Mūziķa daiļradei raksturīga sapņaina un melodiska, dažkārt dinamiska un motivējoša, brīžiem ekspresīva, bet galvenokārt – pozitīva un sirsnīga tematika, kas veiksmīgi iekļaujas arī populārās mūzikas ietvaros. 


Dziesma "Ģeodēzists", kā informē dziedātāja pārstāvji, ir īpaša ar to, ka no gaidāmā albuma tā būšot vienīgā dziesma latviski, kura sarakstīta aiz īpašas mīlestības pret Latviju un tās dabu, kas atspoguļojās arī video – tajā redzami Zilie kalni. Dziesmas galvenais vēstījums ir – ļauties nemitīgo piedzīvojumu kārei.


Pārējās dziesmas no solo albuma "Magical Things" iznāks šī gada laikā.


Jaunā albuma ietvaros ieplānota arī koncerttūre.


Sīkāka informācija par dziedātāja aktivitātēm un pasākumu norisi www.moaspen.com, kā arī dziedātāja profilā portālā "Facebook".


Jāpiebilst, ka arī iepriekš vairāki pašmāju mūziķi savu dziesmu video klipos ir iekļāvuši dabas parka "Zilie kalni" ainas.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/38694

2017. gada 16. maijā, 09:07, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Adio • 2017. gada 17. maijā, 00:05
Beidzot kaut kas labs un skanīgs, citādāk apkārt vien visādi repi. :)
Lunis • 2017. gada 16. maijā, 19:12
:D :D , sūdīga zāle laikam Ogrē
Lunis • 2017. gada 16. maijā, 19:12
:D :D , sūdīga zāle laikam Ogrē

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet