Atgriezties pie raksta

Aija Andrejeva ierakstījusi dziesmu ar savu tēvu Alex Video

Mūspuses dziedātāja Aija Andrejeva laidusi klajā jaunu dziesmu "Mēs pārejam uz tu", ko viņa ierakstījusi kopā ar savu tēvu, pazīstamo grupas "Opus Pro" dziedātāju Alex (Oļegs Andrejevs), informē "Mikrofona ieraksti".

Aija Andrejeva pašlaik intensīvi strādā pie sava jaunā studijas albuma, kuru plānots laist klajā šī gada oktobrī.


Pirmais albuma singls ir Aijas ilggadējā sadarbības partnera, ģitārista un jaunās dziesmas producenta Kaspara Ansona rakstītā dziesma "Mēs pārejam uz tu", kuras ierakstā piedalījusies arī Latvijas rokmūzikas leģenda Alex, kurš ir Aijas tēvs un pirmais muzikālais skolotājs.


Aija Andrejeva: "Dziesma ir par ļaušanos būt, par godīgu ļaušanos un sastapšanos ar otru cilvēku. Ceru, ka katram pašam klausoties, veidosies savs stāsts. "Pārejam uz Tu" man personīgi ir stāsts par pieņemšanu, par cilvēkiem manā ceļā, par pārmaiņām, par godīgu pāriešanu uz "Tu" ar sevi, cilvēkiem man apkārt, galu galā ar maniem klausītājiem. Viss plūst un mainās, bet mums katram ir pāris cilvēki, kuri ir klātesoši, pat ja kaut kādā brīdī ceļi pašķirās, Tu zini, ka, kaut kur blakus ir tie stabilie, tie Tavējie! Un viens no tiem ir mans domubiedrs, komponists, producents un draugs Kaspars Ansons. Un mans smagsvars, manas saknes – tētis Alex, kurš dziesmā piedalās ar savu neatkārtojamo vokālu un piešķir tai pilnības sajūtu un jaudu. Abi šie vīri ir ļoti svarīgi cilvēki manā dzīvē, tāpēc īpašs prieks, ka ar viņu atbalstu un piedalīšanos, tiek ieskandināts mana gaidāmā albuma pirmais singls. Šī kombinācija un enerģija dod pilnīgu drošības sajūtu, ka viss ir pa īstam un būs labi!".  


Dziesmas video veidojis Uldis Dirnēns.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/38709

2017. gada 17. maijā, 11:24, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet