Atgriezties pie raksta

Labdarības koncertā "Saimes" mūziķiem saziedo 500 eiro Foto

Piektdien Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē norisinājās koncerts, kas bija veltīts Dienas centra "Saime" ilggadējā muzikālā vadītāja Nikolaja Moisejeva piemiņai.

N.Moisejevs Dienas centra muzikālās aktivitātes vadīja sešus gadus, ievadot mūzikas pasaulē ne tikai Dienas centra klientus, bet arī bērnus un jauniešus no Ģimenes atbalsta centra.


Pateicībā par muzikālā vadītāja ieguldījumu Dienas centra "Saime" dziedātāji bija uzvilkuši T-kreklus ar sava bijušā vadītāja vārdu.


Labdarības koncertā uzstājās mūziķi no dažādiem kolektīviem, ar kuriem kopā no 1968. līdz 2016.gadam muzicējis Nikolajs Moisejevs. Koncertā piedalījās arī jauniešu muzikālie kolektīvi, ar kuriem N.Moisejevs darbojies Dienas centrā "Saime" un aizvedis tos līdz lielajai skatuvei – Dienas centra "Saime" radošā apvienība, grupa "Useful", soliste Ilze Skarbule, Dāvis Matskins un viņa grupas "Strikc" un "TheSixTies".


Pasākuma īpašie viesi bija Aivars Lūsis, Harijs Zariņš, Oļegs Upenieks, Viktors Fedosejevs, Armands Cālītis un citi.


Labdarības koncerts pulcēja daudz klausītāju un mūziķa talanta cienītāju. Ienākumi no pārdotajām biļetēm tiks ziedoti Dienas centra "Saime" mūziķiem jaunu instrumentu iegādei.


Kā koncerta noslēgumā informēja ONKC direktore Antra Purviņa, skatītāji saziedojuši 500 eiro.


"Man pašai nav bijis tas gods pazīt Nikolaju Moisejevu, bet, skatoties šo koncertu, es varu teikt, ka viņš bijis cilvēks ar Lielo burtu. Kad Dienas centra "Saime" vadītājs Jurijs Lanovojs nāca uz kultūras centru ar ideju par labdarības koncerta organizēšanu, es uzreiz teicu: "Jā!", jo ir ļoti būtiski pateikt cilvēkiem paldies. Šis koncerts ir īpašs, jo parāda Nikolaja lielo mīlestību pret cilvēkiem un pret mūziku. Es vēlos pateikties visiem, kas ir ļoti daudz darījuši, lai šis koncertu notiktu, bet vislielākais paldies Jurijam Lanovojam par ideju un tās īstenošanu," sacīja A.Purviņa.


A.Purviņa pasniedza Dienas centra "Saime" vadītājam Jurijam Lanovojam pasniedza ONKC Pateicības rakstu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/38739

2017. gada 20. maijā, 01:37, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Gvido • 2017. gada 25. maijā, 12:51
Paldies Jurim par ziedoto sava un ģimenes brīvo laiku, veidojot šo pasākumu. Man ļoti patika. Domāju- kad pasākums nebija tik slikts-kad Juris jāsūta deputātos. Darīsim labāk katrs savus darbus un kārtīgi.Jebkura sieva paliks īgna,kad daļa vīra pienākumu gūlās uz viņas pleciem. Nu pasākums beidzies un viss nostāsies savās vietās. Pasmaidām un baudām vasaru. Ciemupes grupa ir RABARBERI. pasākums kurā uzstāsies- ziemassvētkos Ciemupes k.n.
to no malas • 2017. gada 25. maijā, 09:37
Par deputātu labāk to nīgro kundzīti.
no malas • 2017. gada 23. maijā, 23:42
Lonovoju par deputātu, un viņa nīgro, divkosīgo kundzīti ar!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet