Atgriezties pie raksta

Jauniešu koris "Impulss" šoruden svin 5 gadu jubileju

Ogres novada Kultūras centra Jauniešu koris "Impulss" ielūdz ikvienu interesentu uz dzimšanas dienas koncertu "Ģimeniska statistika", kas notiks 14.oktobrī Ogres novada Kultūras centrā.

Līdz 2012.gada rudenim Ogrē nebija sava jauniešu kora, tāpēc Ogres 1. vidusskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas absolventi nolēma rīkoties – tika uzrunātas diriģentes Gunita Bičule un Daina Čudare, un kopīgiem spēkiem radās Ogres Kultūras centra Jauniešu koris. Kora ceturtajā dzimšanas dienā jaunieši korim deva jaunu nosaukumu, tā no pagājušā gada sevi dēvējot par kori "Impulss".


Piecu gadu laikā koris ir daudz strādājis, piedaloties dažādos konkursos un koncertos, veiksmīgi nesot Ogres vārdu Latvijā un pasaulē. Brīdi starp labi padarītu darbu un jaunu mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu, jaunieši vēlas apkopot dažādus stāstus un notikumus, vienlaikus izdziedot savas mīļākās piecgades dziesmas. 


14.oktobrī plkst.18 visi kormūzikas mīļotāji un kora "Impulss" draugi tiek mīļi gaidīti Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē koncertā "Ģimeniska statistika"!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/39815

2017. gada 3. oktobrī, 12:21, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Aigars • 2017. gada 3. oktobrī, 13:57
Iešu uz koncertu

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet