Atgriezties pie raksta

Ogrē rādīs filmu "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru"

Šodien plkst.19 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē būs iespēja noskatīties režisora Vara Braslas filmu visai ģimenei "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru".

Astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienas lauku mājās sākas kā nebeidzams cīniņš ar vectēvu, bet pārvēršas par abu vīru draudzību, kas spēj izpestīt vecmāmiņu no viņas skolnieka iecerētas avantūras. 


Lomās: Mārtiņš Vilsons, Markuss Jānis Eglītis, Akvelīna Līvmane, Eva Ozola, Mārtiņš Meiers, Uldis Dumpis, Lauris Dzelzītis, Alise Polačenko, Inese Pudža, Vizma Kalme.


OSKARA (8) vecāki datora vietā dēlam "iemaina" vectēvu – lai izsargātu bērnu no tīmekļa bīstamās ietekmes. Oskara ciemošanās pie vectēva sākas bezcerīgi – vecais KODE (65) liek strādāt vīriešu darbus un nepērk kārotās botas. Tāds vectēvs mazdēlam nav vajadzīgs, un visi uzzina, ka aktīvais Atmodas cīnītājs Paulis Kode "miris"... Vīriešu samierinātājas lomu uzņemas vecāmāte IRMA KODE (60), kura palikusi bez skolotājas darba, jo mazpilsētā bērni "beigušies" un  deputāts, vecāsmātes bijušais skolnieks MODRĪTIS (33), skolu veikli pārdevis. Lai novestu savu afēru līdz galam, viņš piedāvā skolotājai vilinošu darbu, un sākas Oskara piedzīvojumu virtene ar vecāsmātes mācīšanu repot, nāves draudiem slimnīcā un āža ādas laistīšanu ar draudzenes OLGAS (6) franču smaržām. 


Kopējais vectēva un mazdēla cīniņš pret vecāsmātes pāridarītāju liek ķildām aizmirsties, un vainīgais saņem abu taisnības aizstāvju sarūpētu sodu, bet tūdaļ parādās likuma sargi un Kodem draud nepatikšanas, jo viņš nav izturējies ar pienācīgu cieņu pret  viltīgo tautas kalpu. Oskars ir gatavs vectēvu glābt... 


Mazdēla brīvdienas vectēva mājās beidzas negaidīti – izrādās, ka dzīve bez meliem var sagādāt prieku! 


Režisors: Varis Brasla. Scenārija autors: Alvis Lapiņš. Operators Uldis Jancis. Mākslinieks: Mārtiņš Milbrets. Montāžas režisors: Māris Bērziņš. Komponists: Emīls Zilberts. 


Biļetes cena – EUR 4.


Biļetes pieejamas Ogres novada Kultūras centra kasē un "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/39890

2017. gada 11. oktobrī, 11:45, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Skatītājs • 2017. gada 12. oktobrī, 22:50
Šodien ar ģimeni filmu noskatījāmies Madlienas kultūras nama. Super filma. Paldies, atmosfēra bija kā ritīgā kinoteātri. Gaidam jaunas filmas.
točno • 2017. gada 12. oktobrī, 16:07
Šodien - tas nozīmē - tajā dienā, kad publicēts.
Juris • 2017. gada 12. oktobrī, 15:34
Kad beidzot 'Ogrenet" sāks rakstīt datumus-nekādas skaidrības,ko nozīmē vārds "šodien"-vai tas nozīmē tiešām šodien,vai bijis jau pirms 3 vai vairāk dienām!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet