Atgriezties pie raksta

Šausmu vakars Ogrē

27.oktobrī plkst.18 Ogres novada Kultūras centra topošajās kino un teātra telpās (muzeja bijušās telpas), norisināsies Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra rīkotais "Šausmu vakars", informē centra vadītāja Diāna Bartušauska.

"Visu svēto vakars jeb Helovīns ar straujiem soļiem tuvojas. Pat ja mūsu platuma grādos pieaugušajiem šie svētki varētu šķist nesaprotami, bērni un jaunieši labprāt piedalās spokainā vakara pasākumos un pārģērbjas par visdažādākajiem tēliem," stāsta D.Bartušauska.


Ņemot vērā, ka šogad 31.oktobris ir otrdienā, tad Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra jaunieši Helovīnu iecerējuši nosvinēt nedaudz ātrāk.


"Visus, kuri vēlas iejusties spocīgos tēlos un prezentēt tos masku parādē, aicinām pievienoties un apmeklēt "Šausmu vakaru" Ogrē. Kopā baudīsim šausmu stāstus, skatīsimies "šausmenītes", apgleznosim sejas un grebsim īstus ķirbjus. Gaidīsim ikvienu spociņu, raganiņu, mošķīti un vampīriņu, lai kopā svinētu šos svētkus, jo svētku nekad nevar būt par daudz," papildina Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra vadītāja.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/39951

2017. gada 18. oktobrī, 16:31, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

zikai • 2017. gada 21. oktobrī, 21:32
Tāpat visi skraidis un dzerstīsies
zika • 2017. gada 20. oktobrī, 16:42
Lai labāk darbojas organizēti, ja jau nevar iztikt, nevis skraida pa ielām katrs bars atsevišķi.
s • 2017. gada 20. oktobrī, 10:47
kam veļu laiks, kam ķirbju rakāšanas laiks. Maz mums šausmenītes apkārt?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet