Atgriezties pie raksta

"LatSTE’2017" – jauns izaicinājums

Pielikumi

26.oktobrī Ogres Valsts ģimnāzijā notiks LatSTE (Latvijas skolu tehnoloģiju ekspozīcija) ikgadējais pasākums. Šajā reizē tas ir īpašs notikums, jo notiks jau 20. reizi, tātad – jubilejas pasākums!

Jau 20 gadu garumā LatSTE ir palīdzējis ik vienam pedagogam iepazīt jaunāko informācij​as un komunikācijas tehnoloģijas jomā. Katru gadu pasākums pulcē daudzus simtus profesionāļu.


Pirmajā pasākuma daļā būs iespējams klausīties labi zināmus lektorus, piemēram, "Eiropas Gada cilvēku 2016", LU profesoru Andri Ambaini, iepazīties ar augstskolu pasniedzēju un vispārizglītojošo skolu pedagogu pieredzi.
 
Pasākuma otrajā daļā tiks atvērtas Ogres Valsts ģimnāzijas kabinetu durvis, lai ikviens interesents varētu ieskatīties un padomāt – kur un kā savā darbā iespējams izmantot jaunākos sasniegumus tehnoloģiju jomā, lai audzēkņi iegūtu pēc iespējas sev noderīgākas prasmes un iemaņas, attīstītu savus talantus. Pasākuma laikā kabinetos saimniekos uzņēmēji, firmu pārstāvji, pedagogi un laipni stāstīs par sava amata sasniegumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/39964

2017. gada 20. oktobrī, 09:55, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet