Atgriezties pie raksta

Sieviešu korim "Rasa" - 20! Foto

Ar koncertu "Es skanēšu" Ogres novada Kultūras centra (ONKC) sieviešu koris "Rasa" diriģentes Airas Birziņas vadībā atzīmēs 20 gadu jubileju 28.oktobrī plkst.18.00 ONKC Mazajā zālē.

"Rasas" jubilejas programma veidota retrospektīvi parādot dažādās kormūzikas šķautnes un mūzikas stilus, kora darbības galvenos virzienus 20 gados, kā arī atceroties svarīgākos notikumus un spilgtākās emocijas.


"Rasas" dziedātāju mūzikas izvēlei un balsojumam bija lielākā loma, atlasot šī jubilejas koncerta repertuāru. Koncertā skanēs latviešu komponistu oriģināldziesmas un tautasdziesmu apdares, sakrālā mūzika un operkori, L.Bernsteina un R. Paula dziesmas.


Koncerta īpašie viesi būs ansamblis "Brokastis četratā" – Mārtiņš Zilberts (klavieres), Viktors Veļičko (kontrabass), Andis Klučnieks (flauta), Aivars Krastiņš (sitaminstrumenti). "Brokastis četratā" muzicēs gan kopā ar kori, gan solo, veidojot krāsainas intermēdijas kora mūzikas blokiem.


Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.


Es skanēšu "Rasā". Es skanēšu ar "Rasu". Es skanēšu, jo dziedu! Es dzīvoju, jo skanu! Koncerta nosaukums "Es skanēšu" tika izraudzīts saistībā ar vienu no kora mīļākajām un biežāk dziedātajām dziesmām, A.Kontauta un Z.Šulcas "Es skanēšu".


"Gribu skanēt kā zvans katras dienas rītā un vakarā pēc darba padarītā…"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40004

2017. gada 25. oktobrī, 18:54, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 2017. gada 27. oktobrī, 18:22
Oooo Airas meitenes , foorši.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet