Atgriezties pie raksta

Ogres sākumskolā – Supervaronim nepazust!

Valsts policija ar sociālo kampaņu "Supervaronim nepazust!" aicina mazajiem ķipariem iegūt superspējas un kļūt par Supervaroni, kas ikdienā jūtas drošībā, jo ikviens bērns, kurš zina, kā rīkoties, nokļūstot "ķezā", ir Supervaronis.

"Mēs, pieaugušie, ik dienu rūpējamies par to, lai bērni zinātu, kā rīkoties, kad ir nokļuvuši kādā nelaimē. Pirms rudens brīvlaika kopā ar skolēniem atkārtojām un pārrunājām dažādus drošības jautājumus, kas jāzina, lai  neapjuktu negaidītā situācijā," stāsta Ogres sākumskolas 3.g klases audzinātāja Anete Lasmane.


Lai kļūtu par Supervaroni ir jāatceras 5 svarīgas lietas: ko darīt, ja esi nokļuvis 'ķezā"? Kāds ir palīdzības tālruņa numurs? Kur ir tavas mājas? Kā sauc tavus vecākus? Kāds ir viņu telefona numurs? 


"Tā kā mēs ar drošības jautājumiem esam uz 'tu", tad atbildēt uz šiem jautājumiem bija viegli, līdz ar to visi skolēni ieguva ne tikai piecas jaunas superspējas un ar Supervaroņa maskas palīdzību iejutās Supervaroņa tēlā, bet arī saņēma Supervaroņa apliecību. Paldies Valsts policijai par šādu kampaņu!" saka A.Lasmane.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40030

2017. gada 29. oktobrī, 11:37, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andrea Maur • 2017. gada 1. novembrī, 21:34
Aizņemiet savu aizdevumu šodien. Es izsniedz aizdevumus grūtībās nonākušam cilvēkam, kam vajadzīga nauda. Es arī palīdzu ar ieguldījumiem un lielu finansējumu. Jums ir nepieciešama nauda, ​​nevilcinieties sazināties ar mani, lai gūtu labumu no aizdevuma ar gada procentu likmi 3% ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem. Uzrakstiet man, lai uzzinātu manus nosacījumus tieši pa e-pastu: andreamaur3@gmail.com
papildus skaidrībai • 2017. gada 30. oktobrī, 09:39
Lai piedalītos ārpusstundu aktivitātēs vajadzīgi labi skolotāji (nosauktās neapšaubāmi tādas ir), motivēti skolēni un ieinteresēti vecāki (vairums tādi ir, bet ne visi). Viens nav karotājs!
skaidrībai • 2017. gada 29. oktobrī, 22:20
3.g klase un Anita Lasmane šajā konkursā piedalījās! Notiek kaut kādas novirzes.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet