Atgriezties pie raksta

Mārtiņdienas tirdziņa ieņēmumus – 1880 eiro – ziedo labdarībai Foto

Pirmdien Ogres sākumskolā notika tradicionālais Mārtiņdienas tirgus, kurā pārdevēju lomā iejutās 2.–6. klašu skolēni.

Pircējus gaidīja un laipni apkalpoja arī 2.b klases skolniece Elizabete Vītoliņa, kura pārdeva savu klasesbiedru sarūpētos gardumus. Elizabeti šajā svarīgajā nodarbē atbalstīja arī mamma Liene Vītoliņa.


Svētdien abas tirdziņam gatavojušas maršmelovus šokolādē, kas garšo gan pašām, gan arī pircējiem.


"Es šo ideju – piedalīties labdarības tirdziņā – vērtēju ļoti pozitīvi, jo bērniem vienmēr jāmāca palīdzēt līdzcilvēkiem. Visu, ko ietirgosim, ziedosim, un priecājamies, ka  varēsim kādam palīdzēt," saka L.Vītoliņa.


4.d klases skolnieks Alberts Zudāns tirgoja klasesbiedru atnestos našķus un savas mammas adītās zeķes. Alberta mamma bija noadījusi vairākus siltu zeķu pārus, ko ziedot labdarībai.


Mārtiņdienas tirgus, kura ieņēmumus ziedo labdarībai, tiek organizēts ar mērķi, lai veidotu un attīstītu labdarības tradīcijas, radītu interesi un vēlmi piedalīties ziedojumu akcijās.


Noteikumi paredz, ka skolēni tirgojas tikai ar pašu mājās gatavotiem našķiem, zīmētiem, adītiem vai tamborētiem darbiņiem. Galvenais nosacījums, lai tas būtu darīts no sirds un veltīts labdarībai.


Kopš Ogres sākumskola darbojas kā atsevišķa izglītības iestāde, tajā vienmēr Mārtiņdienas svinēšanas laikā notikuši labdarības tirdziņi, atminas Ogres sākumskolas direktores vietniece Aija Sirsniņa.


Labdarības tirdziņa ieņēmumi šogad tiks ziedoti 3. klases skolniekam ar kustību traucējumiem. Viņam šī nauda nepieciešama rehabilitācijas pasākumu veikšanai.


"Mēs vienmēr esam akcentējuši, ka tas ir labdarības tirdziņš, tāpēc visi skolēni vēlas tajā piedalīties. Prieks, ka no mazu kārumu un našķu pārdošanas esam ziedojuši 1880.24 eiro. Savāktie līdzekļi tiks pārskaitīti fondam "Ziedot.lv", kur jau atvērts ziedojumu konts," saka  A.Sirsniņa.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40148

2017. gada 13. novembrī, 15:35, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Pensionare • 2017. gada 17. novembrī, 11:27
Malaci gan vecaki,klasesbiedri,skoleni utt,skolotoji ,kad izveidojusi tadu labdaribu.Un nav jabaidas ,kad dazi cilveki ir kas neatbalsta so labdaribu,jo mes lidz sim dzivojam ar negativam emocijam,uzskatiem.Bet jauna paaudze ir malaci.Esmu prieciga ,kad tada ir:....Un ta cilveku riesana musos ir jau asinis,bedigi.
AVilks • 2017. gada 15. novembrī, 08:31
Forši ka ir tādi pasākumi, tikai atbalstu un prieks par vecākiem kas palīdz savām atvasēm. Bet par īdētājiem, ko tur daudz iespringt - tie gan jau ir cilvēki kas sēž uz valsts pabalstiem un tādēļ vaktē lai tik valsts budžetam kāds cents nepaiet garām jo tak tādejādi būs cietējs arī viņš jo pabalstam valstij nebūs ko iedot.
Ogres iedzīvotāja • 2017. gada 14. novembrī, 22:14
Kur varam ar prieku uzteikt Ogres sākumskolas bērnu vecākus,bērnus un skolotājus, tad noteikti kādam ir jānorej ! Cik tas ir pretīgi,ka šeit negribās teikt pat "veselais" slimo nekad nesapratīs. Jo vesels un normāls cilvēks mācēs vienmēr pateikt paldies, ka kādam mēs kopā varam palīdzēt! Lai Ogres sākumskolas skolēnam(kuram tika ziedota naudiņa) veselība un izturība!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet