Atgriezties pie raksta

Ogres 1.vidusskolas 3.e piedalās projektā "Sporto visa klase" Foto

Ogres 1.vidusskolas sporta hallē tika dots starts 3.e klases dalības uzsākšanai projektā "Sporto visa klase".

Pasākuma ievadā, skanot mūzikai un aplausiem, 3.e klase svinīgi ienesa hallē projekta "Sporto visa klase" karogu, kas simbolizē viņu piederību projektam.


3.novembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā pulcējās 3. klašu skolēni un skolotāji, kuri ir iesaistījušies projektā "Sporto visa klase". Atklāšanas ceremonijā Valmierā katras klases kapteinis saņēma projekta dalībnieku karogu. Šādu karogu saņēma arī Ogres 1.vidusskolas 3.e klases kapteinis Roberts Kravalis kopā ar sporta skolotāju Svetlanu Žuravļovu.


Projekta ceturtajā sezonā no jauna iesaistījušās 112 trešās klases no visas Latvijas. Jauno dalībnieku vidū ir arī Ogres 1.vidusskolas 3.e klase (audzinātāja Inta Žube un sporta skolotāja Svetlana Žuravļova).


"Mēs esam lepni un optimisma pilni, iesaistoties šajā projektā. Visu mācību gadu esam gatavi ne tikai sportot, bet arī mācīties, uzvesties un darīt labus darbus," atklāšanas pasākumā teica 3.e klases audzinātāja I.Žube.


Uz projekta "Sporto visa klase" atklāšanas pasākumu bija aicināti arī pārējo Ogres 1.vidusskolas 3.klašu kolektīvi. Šajā mācību gadā skolā ir sešas 3.klases. Skolēni sacentās stafetēs un tautas bumbā, pārliecinoties par fizisko aktivitāšu lietderīgumu. Trešklasniekus aktīvam dzīvesveidam iedvesmoja arī ielu vingrotāju šova komandas Street Warriors priekšnesums, ko skolēni uzņēma ar apbrīnu un nedalītu sajūsmu.


Projekta dalībniekiem – 3.e klasei - papildus divām sporta stundām nedēļā, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā, būs vēl 3 fakultatīvās sporta nodarbības, kurās skolēni uzlabos vispārējo fizisko sagatavotību, apgūs futbola un peldēšanas iemaņas.


"Skolēniem tā ir lieliska iespēja, jo viņiem papildnodarbībās būs iespēja apmeklēt baseinu, vingrot. Par paveikto viņi saņems arī vērtējumu. Līdz nākamā gada februārim būs jāveic papildu testi, kas summēsies punktos. Testu vērtējuma izlikšanā piedalīsies arī direktora vietnieks mācību darbā. Aprīlī notiks sacensības stafetēs starp klasēm, bet maijā – projekta noslēgums," stāsta sporta skolotāja S.Žuravļova, kura visu mācību gadu strādās ar projekta dalībniekiem. 


Projekta klases ir sadalītas sešos reģionos. Katrā reģionā, projekta gaitā, tiks rīkotas draudzības sacensības un tiks vērtētas arī skolēnu sekmes. Labākajai klasei no katra reģiona būs iespēja piedalīties fināla sacensībās, kas notiks nākamā gada 16.maijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40216

2017. gada 22. novembrī, 16:49, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

sašutušajai mammai • 2017. gada 25. novembrī, 12:06
Ar šo jautājumu jums vajag vērsties nevis šeit, bet gan pie skolas direktora vai domē.:)
sašutusi mamma • 2017. gada 23. novembrī, 20:50
Nez kāpēc vienai skolai var piedalīties un ir nauda,bet citai skolai nevar,jo neesot naudas!
ome • 2017. gada 23. novembrī, 08:55
agrāk bērni futbola iemaņas apguva pagalmā, tagad - fakultatīvajās nodarbībās; bet ielu vingrotājiem paldies! lūk, ko ir vērts prast, vismaz puišiem

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet