Atgriezties pie raksta

Ogrēnieši un tīnūžnieki piedalās "auzingā" Video

Akciju sabiedības "Rīgas Dzirnavnieks" rīkotajā "Vislatvijas Putras programmas" čempionāta "#Auzings" finālā iekļuvuši Ogres sākumskolas 1.a un Tīnūžu pamatskolas 5. klase, informē konkursa rīkotāji.

Lai izglītotu bērnus par graudaugu lomu uzturā un aicinātu tos vairāk izvēlēties ēdienreizēs, skolās jau piekto gadu notiek "Vislatvijas putras programma". Šoreiz īpaši rīkotajā "#Auzings" čempionātā skolēnu uzdevums bija izveidot visvairāk video reklāmu auzu pārslu putrai, kas arī veiksmīgi izdevies. 


Visaktīvākie bija Vidzemes skolēni – no šī reģiona iesūtītas 35 reklāmas. No Kurzemes – 28, no Zemgales – 22, no Rīgas – 19, bet no Latgales – 17 reklāmas. Kopā reklāmu izveidē piedalījās ap 2500 bērni un to skolotāji.


Kopā ar žūriju un speciālā "Facebook" balsojumā noteiktas labākās bērnu izveidotās reklāmas.


1. – 4. klašu grupā finālā iekļuva Ogres sākumskolas 1.a klase. Uzvaras laurus gan plūca Rīgas 34. vidusskolas 2.b klase.


Savukārt 5. – 8. klašu grupā, kurā uzvarēja Ezernieku vidusskolas 6. klase, līdz izšķirošajam balsojumam aizkļuva arī Tīnūžu pamatskolas 5. klase.Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40261

2017. gada 28. novembrī, 12:11, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet