Atgriezties pie raksta

Brīnumskapis radījis elektrodrošības himnu Video

Bērnu mūzikas projekts "Brīnumskapis" radījis elektrodrošības himnu un laidis klajā tās videoklipu, ar dziesmas palīdzību mācot un atgādinot bērniem par elektrības pozitīvajiem un bīstamajiem aspektiem.

Iedvesmojoties no AS "Sadales tīkls" elektrodrošības aktivitātēm, Brīnumskapis šogad īpašu vērību pievērš bērnu informēšanai par elektrodrošību, elektrības pozitīvajām un negatīvajām īpašībām, kā arī māca par pareizu rīcību bīstamu situāciju gadījumos.


Dziesma "Neredzamā Elektrība" un tās videoklips vēsta par elektrību, kura ir mums visapkārt – ikvienā mājā, dzīvoklī un arī pilsētas ielās, tā dzīvo vados un ir neredzama, un nesataustāma. Neredzamā Elektrība dara labus darbus un ir neatkarīga – tā ir pieaugušo un bērnu draugs, kuru nedrīkst traucēt, aiztikt un sadusmot, jo tajā brīdī kļūst ļoti bīstama un nedraudzīga.


"Nepieciešamību atgādināt bērniem un jauniešiem par elektrodrošību apliecina nelaimes gadījumi, ko ik gadu reģistrē AS "Sadales tīkls" – pērn elektrotraumas guva 14 bērni un jaunieši, savukārt šogad no elektrības strāvas trieciena ir cietuši 20 bērni un jaunieši, un pārsvarā šie gadījumi notiek mājās, kad bērni paliek bez vecāku uzraudzības vai nepareizi rīkojas ar elektriskajām iekārtām. AS "Sadales tīkls" jau no 2013.gada aktīvi izglīto bērnus un jauniešus elektrodrošībā, organizējot nodarbības  izglītības iestādēs, piedaloties drošības tēmai veltītos pasākumos un aktivitātēs, savukārt šogad uzņēmums ir gandarīts par sadarbību ar Brīnumskapi, kas ir atbalstījis ideju izveidot elektrodrošības himnu un ar elektrodrošības tēmu apvīt savus šā gada koncertus, lai pievērstu gan bērnu, gan viņu vecāku uzmanību elektrodrošībai savās mājās," skaidro AS "Sadales tīkls" Komunikācijas direktore Renāte Meļķe. 


Decembra koncertu turnejas "Brīnumskapis un Elektriskā ģimene" ietvaros, Brīnumskapja varoņi caur dziesmām stāstīs un mācīs par neredzamo elektrību un tās labajiem darbiem, drošas "elektro-draudzības" pamatiem, kā arī iepazīstinās ar citiem neredzamajiem draugiem, kuri ikdienā mīt mums visapkārt.


Brīnumskapis aicina Latvijas ģimenes ar bērniem uz konertiem Latvijas lielākajās koncertzālēs un kultūras namos, bet Rīgā – Latvijas Dzelzceļa muzejā. Kopā ar Brīnumskapi un tā Neredzamajiem draugiem mēģināsim izskaitīt, cik dažādās krāsās mirgos šī gada Brīnumskapis Ziemassvētkos.


02.12.2017. plkst.15.00 Vidzemes koncertzāle "Cēsis"
03.12.2017. plkst.16.00  Ogres novada Kultūras centrs
09.12.2017. plkst.12.00 Latgales Vēstniecība "GORS", Rēzekne
10.12.2017. plkst.16.00 Ropažu Kultūras centrs
17.12.2017. plkst.16.00 Ādažu Kultūras centrs
22.12.2017. plkst.14.00 Koncertzāle "Valmiera"
26.12.2017. plkst.15.00 un 18.00 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs Rīgā
30.12.2017. plkst.16.00 Zemgales Olimpiskais Centrs, Jelgava


Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40265

2017. gada 28. novembrī, 17:15, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet