Atgriezties pie raksta

Ogrē iedegta Ziemassvētku egle Foto

Pirmajā Adventē Ogres centrā, Brīvības ielā, iedegās Ziemassvētku eglīte. Arī šogad vajadzēja dziedāt, dejot un sirsnīgi palūgt, lai tas notiktu.

"Eglīt, eglīt, lūdzu, iemirdzies," šie bija četri burvju vārdi, kas, trīsreiz atkārtoti, darīja brīnumus, un eglīte patiesi iemirdzējās maziem un lieliem Ziemassvētku eglītes gaidītājiem par prieku.


Tiesa – tas nekādi nevarēja notikt bez Ziemassvētku eglītes krusttēva palīdzības. Šajā reizē eglītes krusttēva lomā – Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš. 


"Šodien ir pirmā Advente, un tas tāds gaidīšanas laiks. Visi bērni gaidīs Ziemassvētkus un gaidīs galveno lietu – dāvanas. Lai iedegtā egle simbolizē laiku, kamēr jūs gaidāt dāvanas," sacīja G.Sīviņš. 


Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir sācies. Pēc nedēļas, 10.decembrī, Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē būs skatāms mūzikls "Pasaka par Ziemassvētkiem", kurā piedalās bērnu vokālā studija "Svilpastes" un Ogres Tautas teātris. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40299

2017. gada 3. decembrī, 21:12, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nesaprotu • 2017. gada 5. decembrī, 12:20
Vai Sīviņam nav svarīgāku lietu ko darīt, ka skraida uz pasākumiem? Ko tad dara pārējie kultūras komisijas locekļi un biedri? Vai tie nevar veikt šo mazo funkciju - atklāt pasākumu...
me reec • 2017. gada 4. decembrī, 14:18
"Advente, un tas tāds gaidīšanas laiks. Visi bērni gaidīs Ziemassvētkus un gaidīs galveno lietu – dāvanas." Beidzot ir atklāta adventes uz Ziemassvētku galvenā būtība - dāvanas:)
Ramona • 2017. gada 4. decembrī, 13:10
Tiesnese raidījumā uzvedās nesmuki, šķobījās un nevarēja ne ko paskaidrot kāpēc raksta spriedumu deviņus mēnešus. Kā tiesā pazuda aizstāvības liecības? Visi citi vainīgi ? Tāda augsrātība un nesodāmības sajūta actaroja no šīs personas kas parādos līdz ausīm!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet