Atgriezties pie raksta

Ogres "Saulīte" svin 35 gadu jubileju Foto

6.decembrī Ogres pilsētas vispārējās pirmsskolas izglītības iestādē (VPII) "Saulīte" tikās iestādes bijušie darbinieki, kā arī pašreizējā vadība un darbinieki, lai baudītu bērnu sagatavoto svētku koncertu par godu bērnudārza 35 gadu jubilejai.

Atklājot svētku koncertu, bērnudārza vadītāja Marina Griga sveica klātesošos ar skaisto notikumu. Bijušajiem darbiniekiem viņa pastāstīja par aktualitātēm, kas šobrīd norisinās un pēdējā laikā ir bijušas pirmsskolas izglītības iestādē. Viņa arī pateicās bijušajiem un esošajiem darbiniekiem par ieguldīto darbu bērnu attīstībā un kopējā iestādes pilnveidošanā.


Bērnudārza svētkiem ir veltīta visa pirmā decembra nedēļa. 4.decembrī notika pasākums "Jauki dzīvot "Saulītē"", 5.decembrī – bijušo audzēkņu sveiciens "Saulītei" dzimšanas dienā. Šodien, 6.decembrī, audzēkņu koncerts – veltījums iestādes bijušajiem un esošajiem darbiniekiem. Rīt bērnudārzā būs piepūšamās atrakcijas un rotaļas, savukārt piektdien – bērnu vecāku apsveikumi pasākumā "Svētku kliņģeris".


VPII "Saulīte" dibināta 1982.gadā, papildus 1986.gadā ekspluatācijā nodota sporta zāle un peldbaseins. Darba dienu vakaros iestādes peldbaseinu ir iespēja apmeklēt arī citu Ogres pilsētas bērnudārzu audzēkņiem vecāku pavadībā. VPII "Saulīte" darbojas 13 grupas un pirmskolas konsultatīvais centrs 5–6 gadu veciem bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas iestādi. No 2014.gada 1.septembra atvērtas 2 grupas arī Zilokalnu prospektā 14, Jaunogres sākumskolas telpās.


VPII "Saulīte" ir izglītības iestāde ar atveseļošanas grupiņām bērniem ar stājas problēmām. Iestādē ir 4 licencētas mācību programmas latviešu valodā un krievu valodā mazākumtautību bērniem. Iestādi apmeklē teju 300 audzēkņi un ir nodarbināti aptuveni 70 darbinieki, to skaitā pedagogi, mūzikas skolotāji, sporta skolotāji, peldēšanas treneri, fizioterapeite, masiere, logopēde un tehniskais personāls.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/40323

2017. gada 6. decembrī, 15:52, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet